گوشی تاشو وان پلاس سال 2023 معرفی می شود

گوشی تاشو وان پلاس سال 2023 معرفی می شود
گوشی تاشو وان پلاس سال 2023 معرفی می شود

سامسونگ از اولین بازیگران صنعت گوشی های تاشو بود و حال شاهد حضور برندهای گسترده ای هستیم و براساس گزارش جدید وان پلاس بزودی به این اعضا می پیوندد.

گوشی تاشو وان پلاس سال 2023 معرفی می شود، وان پلاس که زیربرند کمپانی BBK بوده در چند سال گذشته محصولات متنوعی در زمینه گوشی هوشمند ارائه داده است. بنابراین عجیب نیست بزودی یک مدل تاشو هم توسط همین کمپانی چینی ارائه شود.

مکس جامبور یکی از افشاگران صنعت به تازگی در توییتر خود تصویری به اشتراک گذاشته که شاهد یک صفحه سفید تا شده هستیم و روی آن وان پلاس 2023 درج شده است. این موضوع نشان می دهد که سال آینده وان پلاس هم به فهرست تولیدکنندگان گوشی تاشو خواهد پیوست.

پیش از این PhoneArena فاش کرد که وان پلاس چندین مدل گوشی تاشو در دست توسعه دارد که سال آینده از راه خواهند رسید. در حال حاضر مشخص نیست طراحی محصول تاشو این شرکت به چه صورت است و آیا شباهتی به اوپو فایند N دارد یا خیر. احتمالا شباهت‌هایی وجود خواهد داشت و بعید است که شرکت مورد اشاره توجهی به این مدل نداشته باشد. همانطور که می دانید Oppo برند مشترک وان پلاس بوده و هر دو از زیرمجموعه های BBK هستند.

وان پلاس فولد با شباهتی به اوپو فایند ان

گوشی تاشو وان پلاس سال 2023 معرفی می شود

اگر گوشی تاشو آینده وان پلاس شبیه به اوپو فایند ان باشد باید بیان داشت که این اسمارتفون دارای لولای عمودی با ضریب فرم بوده که آن را شبیه به گلکسی زد فولد 3 سامسونگ کرد. بنابراین گوشی دارای یک نمایشگر داخلی بزرگ و یک نمایشگر بیرونی کوچک است.

در سوی دیگر وان پلاس احتمال دارد یک مدل شبیه به گلکسی زد فلیپ 3 هم ارائه دهد. حتی یک گوشی تاشو با حالت سه گانه هم وجود دارد و پیش از این در پتنت های سامسونگ شاهد بودیم. اما بعید است وان پلاس به این زودیها از آن بهره گیرد. اخیرا ویوو، اوپو و شیائومی از بازیگران جدید این عرصه بودند و هوآوی نیز مدتی پس از سامسونگ به این عرصه پیوست.

باید منتظر ماند تا مشخص شود چینی‌ها چه محصولی در چنته دارند و معرفی خواهند کرد. تاکنون چندباری شایعات درباره گوشی تاشو وان پلاس منتشر شده و مشخص نیست پتانسیل این شرکت در چه سطحی است و آیا می تواند یک گوشی تاشو ایده آل را ارائه دهد. باتوجه به سابقه اوپو، قطعا Oneplus هم در این زمینه موفق خواهد بود. شایان ذکر بوده که این شرکت سال جاری 15 مدل گوشی هوشمند تدارک دیده و نشان از گسترش فعالیت دارد.

منبع:

مطالب مرتبط

>