برنامه ای برای به خاطر سپردن محل پارک خودرو

برنامه ای برای به خاطر سپردن محل پارک خودرو
برنامه ای برای به خاطر سپردن محل پارک خودرو

رانندگی می تواند برای شما کاری هیجان انگیز باشد، اما زمانی که مجبور می شوید مکانی برای پارک پیدا کرده و آن را بخاطر بسپارید، اندکی از شدن این هیجان کاسته خواهد شد.زمانی که عجله دارید و ماشین خود را در موقعیتی پارک می کنید که آشنایی چندانی به آن موقعیت ندارید ممکن است در هنگام پیدا کردن ماشین پارک شده یتان بهه مشکل بخورید. بسیاری از افراد از Google Maps برای این کار استفاده می کنند، اما برنامه ساده‌تر و راحت تر دیگری هست که بتواند اینکار را برای شما انجام دهد. این برنامه Find My Parked Car است. برنامه ای باحجم بسیار پایین و ساده که مشکل شما را حل خواهد کرد.ما در این مقاله قصد داریم شما را با برنامه ای برای به خاطر سپردن محل پارک خودرو ، آشنا کنیم. پس همراه ما باشید.

ذخیره مکان ماشین شما

همانطور که از نام آن پیداست، این برنامه فقط برای انجام یک کار است. و آن این است که مکان پارک را به خاطر بسپارد تا بتوانید به راحتی به سمت ماشین خود برگردید. هنگامی که برنامه را باز می کنید، مستقیماً گزینه ذخیره مکان پارکینگ را دریافت می کنید.

روی این دکمه ضربه بزنید تا برنامه موقعیت مکانی شما را دریافت کرده و آن را برای شما ذخیره کند. در صورت تمایل می توانید نامی را در اینجا اضافه کنید و کارتان تمام شد. نیازی نیست به دنبال مکان‌های دیدنی اطراف خود باشید تا با نشانه گذاری محل پارک خود را بخاطر بسپارید، این برنامه کار شما را راحت خواهد کرد.

ذخیره مکان ماشین شما

این برنامه در حالی که سعی می‌کند مکان دقیق‌تری از ماشین شما را به دست‌آورد، اما ممکن است اینکار چند ثانیه با تاخیر انجام شود.که در مقابل نتیجه مفیدی که دارد می توان از این ایراد کوچک چشمپوشی کرد.

پیدا کردن مکان ماشین شما

هنگامی که به ماشین خود باز می گردید و به این فکر می کنید که دقیقاً آن را کجا پارک کرده اید، می توانید به سادگی روی گزینه Find Car ضربه بزنید. این گزینه مکان فعلی شما را به همراه مکان ذخیره شده ماشین شما نشان می دهد. همچنین نشان می دهد که ماشین شما چقدر از شما فاصله دارد.

پیدا کردن مکان ماشین شما

نواری در بالا وجود دارد که نشان می‌دهد چقدر به خودروی پارک شده خود نزدیک هستید و همانطور که به سمت مکان ذخیره شده ماشین خود راه می‌روید، به‌طور خودکار به‌روزرسانی انجام می‌شود. بدیهی است که شما یک نمای نقشه نیز دریافت می کنید، بنابراین می توانید به راحتی راه خود را به سمت ماشینتان ،همراه با اندازه گیری فاصله تقریبی بین خود و ماشین پارک شده طی نمائید.

چند حالت سفارشی سازی

به همان اندازه که این برنامه ساده است، اما برخی گزینه های سفارشی سازی دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. به‌طور پیش‌فرض، رابط کاربری «New Style» را دریافت می‌کنید که همان چیزی است که در تصاویر زیر نشان داده شده است.در صورت تمایل، می توانید یکی از سه حالت را انتخاب کنید:

داشبورد چوبی
داشبورد چرم
داشبورد مشکی

چند حالت سفارشی سازی

به نظر من حالت های داشبورد بهتر هستند، زیرا برنامه را ساده‌تر نشان می دهند. زیرا در این حالت تنها دو دکمه بزرگ برای ذخیره مکان و پیدا کردن ماشین شما وجود دارد و هیچ چیز دیگری وجود ندارد.

ویجت صفحه اصلی

توجه داشته باشید که این برنامه دارای یک ویجت صفحه اصلی است. هنگامی که این ویجت را به صفحه اصلی تلفن Android خود اضافه کردید، ذخیره محل پارک شما بسیار آسان تر می شود. ویجت دارای دکمه هایی برای ذخیره یا یافتن مکان ماشین شما است و کاملاً خوب کار می کند.در واقع با این برنامه شما سریعتر و مطمئن تر، می توانید محل مناسب پارک ماشین خود را پیدا کنید.

ویجت صفحه اصلی

درست است که باز شدن این برنامه کمی با تاخیر انجام می شود ، با این حال، این اطمینان را ایجاد می‌کند که می‌توانید به سرعت به صفحه ذخیره‌شده مکان دسترسی پیدا کنید و محل پارک ماشین خود را در داخل آن علامت بزنید.اگر دوست دارید اطلاعاتی درباره جزئیات آیفون 14 داشته باشید، بر روی همین لینک کلیک کنید.

بازی حافظه

علاوه بر کاربردی بودن برنامه، یک «بازی حافظه» نیز در این برنامه ساخته شده است. داشتن یک بازی حافظه در یک برنامه که به این منظور راه‌اندازی شده است که محل پارک ماشین شما را نشان دهد،علاوه بر ساده بودن بسیار سرگرم‌کننده می باشد.

بازی حافظه

این یک بازی ساده با نوع بازی کاشی است و با عبور از سطوح به تدریج دشوارتر می شود. این یک راه مناسب برای گذراندن زمان است، و اگر از بازی های حافظه لذت می برید، قطعاً این بازی یک امتیاز برای شماست.

اگر تمایل دارید با 11 جایگزین GarageBand برای اندروید آشنا شوید ، بر روی همین لینک کلیک کنید.

اپلیکیشن Find My Parked Car

همه چیزهایی که گفته شد و انجام شد، Find My Parked Car یک برنامه کوچک مفید است که یک کار را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. شما می توانید مکان پارک خود را بدون هیچ زحمتی ذخیره کنید. و سپس، می‌توانید به همین راحتی خودروی پارک شده خود را با رفتن به مکان ذخیره شده پیدا کنید. می‌توانید برنامه را (رایگان) از Play Store دانلود کنید، و هرگز نگران به خاطر سپردن مکان پارک خودرو خود نخواهید بود.

مطالب مرتبط
منبع
Avatar

زینب عرفانی

کارشناس ارشد مهندسی نرم‌افزار کامپیوتر هستم، بیشتر از ده ساله که در حوزه تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارم و در وقت آزادم تدریس نیز می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *