تجربه من از خرید کامنت اینستاگرام

تجربه من از خرید کامنت اینستاگرام
تجربه من از خرید کامنت اینستاگرام

امروز می‌خوام درباره یکی از تجربه‌ های جالبی که از خرید اینترنتی داشتم با شما حرف بزنم، همون‌ طور که خودتون هم می‌ دونید دیگه کم‌تر کسی که اینستاگرام نداشته باشه، و همه به فکر جذب فالوور و جذب کامنت و جذب لایک نباش ما هم یه پیج اینستاگرام زدیم و پست گذاشتیم و دیدیم تعداد کامنتا پایینه، با کمک یکی از دوستان که خودشم قبلاً این کار کرده بود به ما یه راه معرفی کرد که بتونیم کامنت‌ های پست خودمون رو خیلی راحت افزایش بدیم، اون به ما گفت خرید کامنت اینستاگرام انجام بدیم و خیلی راحت کامنت‌ های خودمون رو افزایش بدیم.

شنیده ها از خرید کامنت اینستاگرام

ولی خب ما شنیده بودیم که خرید کامنت اینستاگرام می‌ تونه برای پیج ما ضرر داشته باشه و حتی باعث دیسیبل شدن پیج یا محدود شدن پیج بشه. اون روز زیاد به حرفاش توجهی نکردیم ولی با ادامه روند پست گذاری و روش‌ هایی که از اینور اونور شنیده بودیم داشتیم کم‌کم به حرفاش می‌ رسیدیم و یک‌ جوری شده بود که واقعاً نیاز خیلی شدیدی به کامنت داشتیم، چون‌ که همون‌جور که می‌ دونید خودتونم یکی از راه‌ هایی که پست به اکسپلور اینستاگرام ارسال می‌ شه و احتمال این‌ که پست ما هم به اکسپلور ارسال بشه همین داشتن کامنت و لایک بود که مشکل اصلی ما کامنت بود.

شروع تخقیق برای خرید کامنت

خب دیگه واقعاً می‌ خواستیم برای افزایش کامنت هر کاری که از دست‌مون بر میاد انجام بدیم، پس اطلاعات و آماری که می‌ تونستیم خرید کامنت اینستاگرام رو انجام بدیم و به شکلی که به پیج هم آسیبی نرسه ادامه بدیم. با گذشت چند روز و تحقیقاتی که ما انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که اگه از سایت خوب و اکایت‌های ایرانی کامنت هایی که ما می‌ خریم رو زیر پست‌ های ما بذارن معمولاً مشکلی پیش نمیاد.

این‌ جا بود که ما متوجه شده‌ ایم که خرید کامنت اینستاگرام حتماً قرار نیست به پیج ما و پست‌ هایی که ما می‌ زاریم آسیب برسونه و بعضاً بعضی اوقات نیازه که ما خرید کامنت انجام بدیم.

تست کردن انواع کامنت گذاری

خب کار همین‌ جا تمام نشد ما تحقیقات بیشتری کردیم و تست‌ های مختلفی هم از سایت‌ های مختلف انجام دادیم تا تونستیم بهترین سایت خرید کامنت اینستاگرام رو از نظر خودمان پیدا کنیم که در ادامه مقاله به شما می‌ گم که شما می‌تونید کجا خرید کامنت اینستاگرام رو با خیال راحت انجام بدید که مشکلی برای پیج پیش نیاید. ولی ما هنوزم داشتیم تحقیق می‌ کردم تا چگونه و راه‌ های کامنت گذاری بهینه رو یاد بگیریم تا بتونیم هم از سایت خوبی خرید کنیم و هم بتونیم بهترین بازدهی و از کامنت هامون داشته باشیم.

خرید کامنت اینستاگرام

نتایج خرید کامنت اینستاگرام

به یکسری نتایجی داشتیم می‌ رسیدیم که چه کامنت هایی برای پست ما خوبه و چه‌ جوری باید به این کامنتا دست پیدا کنیم، یکسری از سایت‌ ها کامنت دلخواه میذارن یعنی چی؟یعنی شما می‌ تونید خرید کامنت دلخواه انجام بدین متن‌ های کامنتو خودتون مینویسین و به سایت میدین و یا موقع خرید قسمت توضیحات اون سایت می‌ نویسیم که از این متنی که ما نوشتیم استفاده کنید و تو قسمت توضیحات خریدتون و توضیحات سایت قرار بدین و معمولاً برای شما انجام میدن.

این حالت بهترین حالت چون‌ که هم متن‌ هایی که مدنظر خودتون هست کامنت می‌ شه همین‌ که مرتبط با پست‌ تون. اگه پیج تون فارسی کامنتا بیشتر فارسی باشه ولی بهترین حالت دیگه‌ ای هم که می‌تونین از استیکرها و متن‌ها و متن انگلیسی استفاده کنید که طبیعی‌ تر به‌ نظر برسه.

ادامه روند خرید کامنت اینستاگرام

خب بعدش این‌‌ که به‌ همین روشی که بالا بهتون توضیح دادم ما کامنتا رو خریداری کردیم و بعد از چند ساعت کامنت‌ ها به پست اینستا گرامی ما اضافه شد، همون‌ طور که خودمون می‌خواستیم و متنی که داده بودیم و جالب‌ تر این‌ جا بود که یک دفعه‌ای کامنت‌ ها رو نریختن و به‌ صورت کم‌کم کامنت‌ ها را وارد پست مون کردن ما برای طبیعی‌ تر جلوه دادن این موضوع برخی از کامنت هایی که تعریفی بود و جواب می‌ دادیم همه رو نه حالا اون دیگه بستگی به خودتون داره که می‌ خواین جواب بدین یا نه و یکی از مواردی که فقط یه خورده اذیت کننده بود این بود که بعضی از کامنت هایی که ما داده بودیم تکرار شده بودن دو یا سه بار اون کامنت و با همون متن گذاشته بودند که اینم خلاصه می‌ شه با پاک کردن سریع رفعش کرد.

معرفی سایت خرید کامنت اینستاگرام

یه نکته جالبی که واقعاً توی بحث خرید کامنت اینستاگرام باید از آن رعایت کنید خرید از سایت درستی چون همه سایت‌ها واقعاً کار درست انجام نمی‌دهند و به‌موقع انجام نمی‌دهند اون‌جور که شما دوست دارید انجام نمی‌دهد ما برای‌اینکه و شما راحت‌تر بتونیم ب نتیجه برسین یکی از بهترین سایت‌های خرید کمیته اسرا و بهتون معرفی می‌کنم و شما می‌تونید برای خرید کامنت اینستاگرام روی خرید کامنت اینستاگرام کلیک کنید و وارد اون سایت بشین و با خیال راحت کامنتای اینستاگرام خودرو خریداری کنید.

خرید کامنت برای رقابت با رقوا

یه چیزی که یادم رفت بهتون بگم اونم این بود که یکی از دلایلی که قرار شد از به سمت خرید کامنت اینستاگرام بریم اونم این بود که واقعاً داشتیم می‌ دیدیم که رقبای ما خیلی کیفیت پست‌ هاشون از ما کمتره و کامنت زیادی می‌ خوره لایک زیادی می‌ دیدیم می‌ خوره برا پستاشون و تعداد فالوور هاشونم تقریباً با ما زیاد تفاوت نداشت واقعاً گفتم خب چرا ما نباید از این روش استفاده کنیم؟چون به‌ احتمال زیاد اونا هم همین روش خرید کامنت اینستاگرام داشتن استفاده میکردن افزایش کامنت شون و گفتیم که دلیلی واقعاً نداره وقتی اونا استفاده می‌کنن ما هم استفاده کنیم.

چون اگر به سمت خرید کامنت اینستاگرام نمی‌ رفتیم واقعاً یه بخشی از بزرگی از رقابت با آن را از دست می‌دادیم و نمیتونستیم رقابت کنیم و این واقعاً یک ریسک بزرگ بود برام و تا به الان که خرید کامنت را انجام دادیم فعلاً کامنت‌های پست مون افزایش پیدا می‌کنه و خیلی خوب.

نکات مهم در خرید کامنت اینستاگرام

فقط باید به چند تا نکته مهم در امر خرید کامنت اینستاگرام دقت کنید خیلی از عناوین مثل خرید کامنت واقعی یا خرید کامنت یا خرید کامنت ارزان یا خرید کامنت دلخواه وجود دارد که خیلی از سایت به شما پیشنهاد میدن.معمولاً این‌ ها باهم دیگه تفاوتی ندارد شما باید حتماً هر کدوم از این گزینه یک انتخاب کنید برای خرید کامنت اینستاگرام تحقیق کنید روش کامنت گذاری من به شما بالا گفتم ولی شما خودتون هم اگه دوست دارین می‌تونین تحقیق کنین درباره‌اش که بهترین راه رو بخواید انتخاب کنید ولی یکی از بهترین روش همون چیزی بود که بهتون گفتم یکی از نکات دیگه‌ام که وجود دار قیمت خرید کامنت اینستاگرام که در ادامه می‌ خواهیم درمورد این با شما صحبت کنم.

خرید کامنت

روش‌های قیمت‌گذاری کامنت اینستاگرام اصلاً شاخصه خاصی ندارد معمولاً و کامنت‌های دلخواه گرون‌ تر بعضی سایت‌ ها می‌ دهد و بعضی سایت‌ ها تفاوتی با کامنت غیر دلخواه ندارند و حالت کامنت دلخواه رو به همان قیمت عادی حساب می‌کند و اصلاً قیمت مصوب یا قیمت خاصی وجود نداره و هر سایتی یک قیمت خاص خودش را داد و زیاد به قیمت‌ ها توجه نکنید.

نتیجه

ممنون که تا این‌ جای این مقاله با عنوان تجربه من از خرید کامنت اینستاگرام همراه بودین سعی کردم تمام نکات مهم خرید کامنت اینستاگرام را به شما بگم و شما خیلی راحت بتونید کامنت‌های اینستاگرام پست اینستاگرام خود را افزایش دهید ولی حتماً تأکید دارم که خودتون تحقیق کنید و خودتون به این نتیجه برسید خیلی ممنون از خواندن این مقاله.

بیشتر بخوانید:
منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *