صفر تا صد آموزش آرایشگری در کرج در آموزشگاه ماهدیس

صفر تا صد آموزش آرایشگری در کرج در آموزشگاه ماهدیس
صفر تا صد آموزش آرایشگری در کرج در آموزشگاه ماهدیس

هنگامی که قصد دارید آرایشگر شوید و به دنبال یک آموزشگاه معتبر برای گذراندن دوره های آرایشگری هستید ابتدا باید بدانید که آیا می خواهید دوره های جامع آرایشگری را بگذرانید و پس از کسب مدرک ، سالن آرایشی خود را افتتاح کنید یا قصد دارید در زیر شاخه های آرایشی مانند مانیکور و پدیکور، رنگ و مش، پاکسازی پوست و… به‌صورت اختصاصی شرکت کنید و پس از کسب مدرک با اجاره صندلی در سالن های آرایشی ، فعالیت خود را شروع کنید. شما باید قبل از شروع فعالیت درک روشنی از آنچه در انتظارتان است، داشته باشید.
به طور کلی آرایشگری حرفه ای است که در مقایسه با گذشته بدون شک در رابطه با نقش و مهارت های مورد نیاز تکامل زیادی داشته است. امروزه آرایشگر به عنوان یک مشاور زیبایی نیز شناخته می‌شود که برای ارضای سلیقه و نیاز مشتری باید دائماً خود را در مورد روند مد روز و تکنیک های مختلف کار، به روز کند.

ماهدیس  آموزشگاه آرایشگری در کرج است که دارای بیش از ۳۰ سال فعالیت و تجربه در زمینه آموزش آرایشگری و زیبایی بوده و دوره های آموزشی خود را زیر نظر مربیان با تجربه و کاربلد فنی و حرفه ای ارائه می دهد. فراموش نکنید که برای تبدیل به یک آرایشگر حرفه ای ، ماهر و کاربلد شدن باید مسیر طولانی و سختی را طی کنید. بدین منظور ابتدا باید در دوره های آرایشگری در آموزشگاه های آرایشگری شرکت کنید و با گذراندن این دوره با تمام فوت و فن ها و ریزه کاری ها در حداقل ۷ شاخه آرایشی آشنا شوید و بتوانید با مهارت و تسلط این امور را انجام دهید. سپس باید در آزمون های فنی و حرفه ای شرکت نموده و پس از کسب مدرک از این سازمان،  پروسه دریافت جواز برای تاسیس سالن آرایشی خود را شروع کنید.

صفر تا صد آموزش آرایشگری در کرج در آموزشگاه ماهدیس

چه مواردی در دوره آموزش آرایشگری زنانه آموزش داده می شود؟

برای اینکه هنرجویان موفق به گذراندن دوره آموزش آرایشگری در آموزشگاه ماهدیس شوند حداقل ۷ شاخه های آرایشی به آنها تعلیم داده می شود که برخی از آنها عبارتند از:

خدمات و مهارت های مربوط به مو

‏ امروزه افراد زیادی برای انجام امور مختلف و خدماتی که مربوط به مو می باشد مانند رنگ و مش کردن موها ، شنیون یا براشینگ کردن، انواع روش های احیا و صافی مو ها و کوتاهی به سالن های آرایشی مراجعه می کنند.
 باتوجه به اینکه هر روز روند مد برای مدل های کوتاهی مو تغبیر کرده و روش های مختلفی برای رنگ کردن موها ابداع می شود و همچنین مدل های زیبا و خاصی برای شینیون و براشینگ کردن مو مد می شود، آرایشگران باید بتوانند مطابق این تغییرات و طبق نظر و سلیقه مشتری عمل نموده و از تکنیک های جدید برای انجام این امور بهره گیرند.
هنرجویانی که در آموزشگاه ماهدیس برای گذراندن دوره آموزش آرایش و پیرایش در کرج ثبت نام می کنند، زیر نظر مربیان این مرکز انواع خدمات مربوط به مو مانند نحوه انجام شینیون برای عروس، آموزش بافت مو در کرج ، آموزش رنگ مو به صورت کامل، آموزش انواع روش های احیا و صافی مو مانند کراتین ریباندینگ و… ، آموزش کوتاه کردن موها به سبک ها و روش های مختلف ، کاتالوگ خوانی رنگ مو و بافت مو را آموزش می بینند.
مربیان آموزشگاه آرایشگری ماهدیس در کرج تمام ریزه کاری ها و تکنیک هایی که برای انجام به این امور لازم است را به هنرجویان آموزش می دهند و پس از پایان یافتن این آموزش‌ها هنرجویان باید برای اینکه بتوانند مطابق با مد پیش بروند به صورت منظم در سمینار های آرایشگری شرکت کنند.

گریم و میکاپ صورت

یکی از خدمات پرتقاضا در سالن های آرایشی، گریم و میکاپ صورت است. به همین دلیل لازم است هنرجویان برای آنکه در کار آرایشگری موفق شوند و میکاپ صورت را به صورت کامل یاد گرفته تا بتواند آن را به صورت حرفه ای بر روی صورت مشتری پیاده‌سازی کنند. 
گریم و میکاپ صورت در دوره مبتدی و پیشرفته در آموزشگاه آرایشگری ماهدیس آموزش داده می شود و پس از پایان دوره هنرجو می تواند تمام مدل های گریم و میکاپ را بر روی صورت مشتری حتی از روی عکس نیز انجام دهد.

خدمات مرتبط با ناخن مانند کاشت، مانیکور و پدیکور

کاشت ناخن یکی از پرطرفدارترین شاخه های آرایشی در سالن های آرایشگری است که روزانه مشتریان زیادی را روانه سالن های زیبایی می کند. بنابراین در صورتی که سالن آرایشی خدمات مرتبط با ناخن را ارائه ندهد ممکن است مشتریان زیادی را از دست بدهد. در آموزشگاه آرایشگری ماهدیس کاشت ناخن به صورت کامل آموزش داده شده و علاوه بر آن نحوه طراحی بر روی ناخن ، مانیکور و پدیکور کردن نیز آموزش داده می شود.

آموزش امور مربوط به پوست

منظور از امور مربوط به پوست انجام خدمات مختلفی است که بر روی پوست انجام می‌شود. برخی از این خدمات شامل موارد زیر می باشند:

– نحوه انجام میکروبلیدینگ
– آموزش انجام میکروپیگمنتیشن
– نحوه انجام میکرونیدلینگ
– آموزش کامل اپیلاسیون بدن
– آموزش پاکسازی پوست صورت
– نحوه انجام اصلاح صورت با بند و برداشتن ابرو

حرفه ای آرایشگری، بسیار متنوع و دارای شاخه های مختلفی است و کسب مهارت در این دوره را می توان با برنامه و در صورت نیاز، گذراند. 
چنانچه تمایل به کسب مهارت در آموزشگاه آرایش و پیرایش ماهدیس هستید، جهت اطلاع از دوره ها و شرایط و زمان شروع با آموزشگاه ماهدیس تماس بگیرید. 
09128632325
www.mahdisbeauty.ir

بیشتر بخوانید:
منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *