16 والپیپر شگفت انگیز Squid Game (اسکویید گیم) برای آیفون

16 والپیپر شگفت انگیز Squid Game (اسکویید گیم) برای آیفون
16 والپیپر شگفت انگیز Squid Game (اسکویید گیم) برای آیفون

Squid Game یا بازی مرکب یک سریال بسیار محبوب نتفلیکس است که در سال 2021 منتشر شد. اسکویید گیم یک سریال پُر رمز و راز و اکشن است که در آن تعداد زیادی از افراد که داری پول نقد خیلی کم بوده و یا بدون پول هستند، می توانند در این رقابت شرکت می کنند. این مسابقه شامل بازی ها و پیچ و خم های مختلف برای کودکان است. در حالی که جایزه آن پولی بوده و همین امر می تواند برای دنبال کنندگان بسیار شگفت انگیز باشد. لازم به ذکر است که این بازی سخت بوده و رسیدن به مراحل بعدی با دشواری همراه هست و هر کسی نمی تواند براحتی به مراحل بالاتر برسد. برنده شدن در این بازی با چالش هایی همراه می باشد.

در حالی که فصل 2 Squid Game هنوز اعلام نشده است، در اینجا تعداد زیادی والپیپر وجود دارد که می توانید برای آیفون خود از آنها استفاده کنید. فرقی نمی‌کند که از قبل از طرفداران این سریال بوده اید یا به تازگی آن را شروع کرده‌اید، اینها بهترین والپیپرهای Squid Game یا بازی مرکب برای آیفون شما هستند. می توانید صفحه اصلی و صفحه قفل خود را با این والپیپرهای باکیفیت تزئین کنید.

همه والپیپرهایی که در زیر لیست شده اند می توانند آزادانه برای دستگاه شما استفاده شوند. تصاویر والپیپر با وضوح 1170 در 2532 پیکسل هستند. با این اوصاف، 16 والپیپر شگفت انگیز Squid Game (اسکویید گیم) برای آیفون در این مقاله معرفی می شود که برای دانلود می توانید از همین مقاله اقدام کنید.

پوستر Squid Game: والپیپر فن آرت

در حالی که همه ما پوستر بسیار معروف بازی Squid Game را می شناسیم، نگاهی به این پوستر بیاندازید که توسط یکی از طرفداران این سری ساخته شده است. شخصیت ها و آتش در مرکز شعله‌ور هستند. برای دانلود این والپیپر بر روی دکمه دانلود کلیک کنید.

لینک دانلود

پوستر Squid Game: والپیپر فن آرت

والپیپر گارد رانندگی اسکویید گیم

یکی دیگر از والپیپرهای جالب در این لیست این است که در آن می توانید رانندگی گارد را همراه با دود اطراف ببینید. والپیپرها این حس جدی و سخت را به شما می دهد. برای صفحه‌های قفل و شاید برای صفحه‌های اصلی این والپیپر می تواند عالی باشد. برای دانلود والپیپر گارد رانندگی Squid Game بر روی دکمه دانلود زیر کلیک کنید.

لینک دانلود

والپیپر گارد رانندگی اسکویید گیم

والپیپر عروسک Squid Game (Young Hee)

اگر بازی Squid Game را تماشا کرده اید، سطحی به نام نور سبز و نور قرمز وجود دارد. این سطحی است که بازیکنان باید از یک طرف منطقه به سمت دیگر جایی که یانگ هی، ربات (عروسک) قرار دارد بروند. وقتی او می گوید چراغ سبز حرکت می کنید و وقتی او چراغ قرمز می گوید ثابت می مانید. هنگامی که او به اطراف می چرخد تا بازیکنان را در زمانی که ساکن هستند اسکن کند. اگر در حال حرکت یافت شوند، به ضرب گلوله کشته می شوند. والپیپر عالی که می توانید از آن استفاده کنید در این بخش قابل نمایش و دانلود می باشد.

لینک دانلود

والپیپر عروسک Squid Game (Young Hee)

والپیپر بازی Squid Man Front Man

عاشق The Front Man از بازی Squid هستید؟ در اینجا یک تصویر زمینه نزدیک از او وجود دارد، یک چیز جالب در مورد ماسک او وجود دارد، اینطور نیست؟ تصویر زمینه عالی برای صفحه قفل شما که به شما یادآوری می کند که شخصی وجود دارد که قوانینی را برای هر کاری و هر کاری که انجام می دهید تنظیم می کند.

لینک دانلود

والپیپر بازی Squid Man Front Man

تصویر والپیپر مسابقه نهایی بازی مرکب

دور آخر بازی Squid Games زمانی است که دو بازیکن باقی مانده باید در یک بازی کودکان با یکدیگر روبرو شوند. در این والپیپر می توانید Gi-hun و Cho Sang-woo را مشاهده کنید. بخش غم انگیز این است که هر دو، دوست دوران کودکی هم بوده و تنها کسانی هستند که در مرحله نهایی رقابت می کنند. این والپیپر جذاب را می توانید از لینک زیر دانلود کنید.

لینک دانلود

تصویر والپیپر مسابقه نهایی بازی مرکب

The Guards – والپیپر فن آرت مینیمالیست

شما سه نگهبان از بازی Squid Games در این تصویر زمینه دریافت می کنید. آنها شکل های مثلث، مربع و دایره روی ماسک های خود دارند. شما می توانید آنها را تقریباً نگهبانان پلی استیشن لقب دهید. درست مانند تصویر والپیپر قبلی، این تصویر والپیپر روی صفحه نمایش های AMOLED و OLED بسیار عالی هستند. این والپیپر جذاب را می توانید از همین قسمت دانلود کنید.

لینک دانلود

The Guards – والپیپر فن آرت مینیمالیست

والپیپر The Guard

حتی اگر بازی اسکویید گیم را تماشا نکرده باشید، این شخصیت را در پوسترها، میم ها و تقریباً در هر جای اینترنت دیده اید. به این شخصیت‌ها، گارد گفته می‌شود که این لباس صورتی ها را می‌پوشند و همیشه نقاب‌دار هستند. اینها افرادی هستند که از طرف Front Man به تمام جنبه های مسابقه رسیدگی می کنند. برای دانلود والپیپر The Guard بر روی لینک دانلود کلیک کنید.

لینک دانلود

والپیپر The Guard

والپیپر Squid Game Guard 2

در اینجا یک والپیپر زیبا وجود دارد که به شما نشان می دهد نگهبان در برابر محوطه بازی ایستاده است. این نوع والپیپر برای صفحه قفل عالی به نظر می رسد. ابرهای آبی روشن و دو شکل در پس‌زمینه، حال و هوای فضای بازی را به خوبی نشان می‌دهد. برای دانلود این والپیپر بسیار زیبا بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

لینک دانلود

والپیپر Squid Game Guard 2

والپیپر بازی Squid Man Front Man 2

The Front Man in Squid Game کسی است که پشت تمام مسابقات و قوانین تعیین شده برای بازی قرار دارد. او برادر کارآگاه هوانگ جون هو، این هو است. این تصویر والپیپر Front Man برای صفحه قفل عالی می باشد. برای دانلود والپیپر بازی Squid Man Front Man 2 بر روی لینک دانلود زیر کلیک کنید.

لینک دانلود

والپیپر بازی Squid Man Front Man 2

والپیپر Squid Game Workers Assemble

این والپیپر به شما نشان می‌دهد که نگهبانان به همه کارگران درباره قوانین بازی که می‌خواهند در آن شرکت کنند آموزش دهند. این یک والپیپر جالب است که می‌تواند برای صفحه اصلی دستگاه شما استفاده شود. برای دانلود این والپیپر زیبا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک دانلود

 والپیپر Squid Game Workers Assemble

The Guards: فن آرت

این والپیپر دارای محافظ و عنوان سری است که دارای طرفداران بسیاری است. این والپیپر برای صفحه قفل و همچنین صفحه اصلی می تواند بهترین گزینه باشد. برای دانلود والپیپر The Guards فن آرت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک دانلود

The Guards: فن آرت

Front Man: فن آرت

در حالی که والپیپر طلایی تیره Front Man عالی است، این والپیپر خاص حال و هوای آدم منفی را به شما می دهد. شما والپیپر Front Man را در تاریکی دارید که اسلحه ای در دست دارد و عنوان سریال در پیش زمینه است. این والپیپر برای صفحه قفل و همچنین صفحه اصلی گوشی شما می تواند بهترین گزینه باشد. برای دانلود این والپیپر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک دانلود

Front Man: فن آرت

والپیپر فن آرت: Squid Riddim Games

می خواستم ببینم اگر یک نگهبان از بازی Squid Game توسط Funko Pop ساخته شود، چه شکلی می شود؟ این والپیپر که توسط زین ساخته شده است، دقیقاً این مورد را به شما نشان می دهد. می توان گفت که این والپیپر یک تصویر زمینه بسیار زیبا از نگهبان است که با اسلحه و جمجمه ای که روی ماسک وجود دارد نمایش داده می شود.برای دانلود این والپیپر شگفت انگیز بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک دانلود

والپیپر فن آرت: Squid Riddim Games

والپیپر پوستر Squid Games 2

این قضیه در مورد اینکه همه شخصیت های مهم سریال در یک والپیپر واحد قرار بگیرند، بسیار هیجان انگیز بنظر می رسد. این پوستر Squid Games دقیقاً این کار را انجام می دهد. در این پوستر فوق‌العاده می‌توانید مرد جبهه، نگهبانان و کارگران را ببینید. انتخاب تصویر والپیپر برای صفحه اصلی دستگاه شما، می تواند بسیار عالی باشد. این پوستر رسمی است که توسط دسته توییتر Squid Game به اشتراک گذاشته شده است. برای دانلود والپیپر پوستر Squid Games 2 بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک دانلود

والپیپر پوستر Squid Games 2

همچنین می توانید 10 والپیپر عالی ناروتو برای آیفون با فرمت FHD را برای گوشی خود دانلود کنید.

والپیپر گارد – فن هنر مینیمال 2

در اینجا یک نگهبان است که یک مربع روی نقابش نقاب زده است. اکنون، این نوع والپیپر است که در صفحه نمایش های OLED و AMOLED برجسته به نظر می رسد. چه آن را به عنوان صفحه اصلی یا صفحه قفل یا حتی هر دو تنظیم کنید، این والپیپر یک تصویر زمینه بسیار زیبا است که از لینک زیر قابل دانلود می باشد.

لینک دانلود

والپیپر گارد – فن هنر مینیمال 2

Front Man – فن آرت

این والپیپر یکی از زیباترین والپیپرهای Front Man در این لیست می باشد. شما می توانید چراغ های LED کوچکی را ببینید که چشمان او را می پوشانند. این والپیپر حال و هوای شرور آینده نگرانه را به شما می دهد. در واقع این والپیپر یک تصویر زمینه عالی برای نمایشگرهای AMOLED و OLED می باشد. برای دانلود این والپیپر زیبا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک دانلود

Front Man – فن آرت

اگر از طرفداران بازی Squid Game (اسکویید گیم)هستید، اینها بهترین تصاویر والپیپر Squid Game هستند که می توانید روی دستگاه خود از آنها استفاده کنید. ما در این مقاله لینک دانلود 16 والپیپرشگفت انگیز Squid Game برای آیفون را قرار دادیم.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

زینب عرفانی

کارشناس ارشد مهندسی نرم‌افزار کامپیوتر هستم، بیشتر از ده ساله که در حوزه تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارم و در وقت آزادم تدریس نیز می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *