ماهان سرویس مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی در کرج

ماهان سرویس مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی در کرج
ماهان سرویس مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی در کرج

ماهان سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در کرج است که خدماتی مانند تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیر یخچال و فریزر، تعمیر ماشین ظرفشویی و تعمیر مایکروویو را ارائه می دهد.
این مرکز با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و تجربه در زمینه تعمیر لوازم برقی خانگی متعهد است که با تعمیر سریع لوازم خانگی، رضایت مشتریان را جلب نماید.
ماهان سرویس علاوه بر  تعمیر، سرویس لوازم خانگی را نیز ارائه می دهد، زیرا به طور کلی تمام لوازم الکترونیکی خانگی باید هر ۶ ماه تا یک سال یکبار سرویس شوند تا به عملکرد پایدار موتور، افزایش راندمان و صرفه جویی در مصرف برق آنها کمک کند. 
بنابراین اگر می‌خواهید عمر تجهیزات الکتریکی در منزل خود را افزایش دهید باید بدانید که تعمیر، سرویس و نگهداری منظم این دستگاه ها بهترین راه است.
با توجه به اینکه ماهان سرویس با تیمی متشکل از کادر مجرب و حرفه ای کار می کند که در زمینه تعمیر انواع لوازم برقی خانگی تخصص داشته و در این زمینه آموزش‌های لازم را دیده و علم خود را با شرکت در دوره های آموزشی به روز نگه می دارند می تواند در سریع ترین زمان ممکن مشکلات دستگاه شما را شناسایی و برطرف کند.

فرایند تعمیر لوازم برقی خانگی توسط ماهان سرویس چگونه انجام می شود؟

فرایند تعمیر تمام لوازم برقی خانگی در کرج توسط ماهان سرویس طی مراحل زیر انجام می شود:

1- پس از تماس مشتری با این مرکز، ماهان سرویس بلافاصله تکنسین‌های ماهر و متخصص خود را به آدرس اعلام شده توسط مشتری اعزام می کند.
2- تکنسین های ماهان سرویس، دستگاهی که خراب شده است را به دقت مورد بررسی قرار داده و پس از تشخیص مشکلات ایجاد شده در دستگاه و اینکه دستگاه قابل تعمیر است یا باید قطعه ای در آن تعویض شود و برآورد قیمت و هزینه های مربوط به تعمیر و تعویض قطعات ، هزینه کار را در اختیار مشتری قرار می دهد در صورت موافقت با قیمت پیشنهادی کارهای مربوط به تعمیر یا تعویض قطعات انجام می شود.
3-  تکنسین های ماهان سرویس برای تعمیر لوازم خانگی تجهیزات و ابزارهای پیشرفته استفاده کرده و در صورتی که دستگاه نیاز به تعویض قطعات داشته باشد این مرکز استفاده از قطعات یدکی اصل و اورجینال دستگاه را تضمین می کند.
4- پس از پایان یافتن کار، نیروهای این مرکز دستگاه تعمیر شده را در حضور مشتری تست نموده و آن را به صورت صحیح و سالم تحویل می دهند. در صورتی که دستگاه در طی ۹۰ روز دوباره دچار همان مشکل شد به صورت رایگان تعمیر شود.

ماهان سرویس مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی در کرج

مزایای استفاده از خدمات ماهان سرویس

لوازم برقی خانگی نقش کلیدی در زندگی روزمره داشته و محیط خانه را راحت نگه می دارند. اما لوازم برای حفظ شکل مناسب و ادامه کار با پتانسیل کامل خود نیاز به تعمیر، سرویس و نگهداری منظم دارند.
از آن جایی که اکثر لوازم برقی خانگی گران و پیچیده هستند زمانی که هر یک از آن ها خراب می شوند لازم است از یک تعمیرگاه مجاز برای تشخیص و رفع مشکل کمک بگیرید.
ماهان سرویس از جمله مراکز تخصصی تعمیر لوازم برقی در کرج است که افراد حرفه ای برای تعمیر لوازم برقی خانگی استخدام نموده و شما با استفاده از خدمات این مرکز می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:

1. تخصص و دانش روز

تکنسین های حرفه ای ماهان سرویس برای تعمیرات لوازم برقی خانگی دارای تخصص فنی هستند تا هرگونه مشکل در دستگاه شما را به طور دقیق مشخص و برطرف کنند. این افراد همچنین به شما در مورد نحوه استفاده صحیح و نگهداری از دستگاه خود برای سالم نگه داشتن و افزایش طول عمر آن مشاوره های لازم را ارائه می دهند.

2. برخورداری از ابزار و تجهیزات عیب یابی مدرن

از آنجایی که تلاش برای تعمیر لوازم برقی بدون ابزار و تجهیزات مناسب ممکن است در قسمت های حساس دستگاه خطر جدی ایجاد کند نیروهای ماهان سرویس روی ابزارهای مناسب سرمایه گذاری می کنند تا توسط آن ها بتوانند علاوه بر برطرف کردن مشکل، تمامی قطعات خراب را نیز شناسایی کنند و در عین حال از آسیب بیشتر دستگاه جلوگیری کنند.

3. ایمنی

یک دستگاه معیوب بدون دانش لازم و آموزش مناسب می‌تواند خطرناک باشد و ممکن است منجر به موقعیت‌های خطرناکی مانند انفجار، شوک الکتریکی یا سوختگی شود. از آنجایی که تکنسین های ماهان سرویس برای تعمیر این دستگاه ها آموزش های کامل دیده اند می توانند با رعایت موارد ایمنی، حتی پیچیده‌ترین مشکلات را نیز در این دستگاه ها برطرف کنند.

4. پیشگیری از آسیب های آینده

هنگامی که دستگاه شما توسط تعمیرکاران ماهر تعمیر می شود در معرض خطر عمده آسیب دیدگی به این زودی ها نبوده و عملکرد آن در بازده بهینه برای مدت زمان طولانی قرار خواهد گرفت.
تکنسین های ماهان سرویس می توانند مشکلاتی که ممکن است دستگاه شما را در آینده در معرض خطر قرار دهد نیز شناسایی و برطرف کنند.
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در کرج ، تعمیر ماشین لباسشویی بوش در کرج و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج از خدماتی است که در منزل انجام می شود. 
برای تعمیر یخچال، ماشین لباسشویی، مایکروفر و ماشین ظرفشویی، با ماهان سرویس تماس بگیرید. 
تلفن : 09353001695
www.arvandoxin.com

بیشتر بخوانید:
منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *