پیکسل 6 گوگل یک ویژگی از پیکسل 7 بدست می آورد

پیکسل 6 گوگل یک ویژگی از پیکسل 7 بدست می آورد
پیکسل 6 گوگل یک ویژگی از پیکسل 7 بدست می آورد

شرکت گوگل پیشتر سری پیکسل 7 با مشخصات قابل توجه رونمایی کرد و اکنون مشخص شده که بزودی پیکسل 6 نیز قابلیتی برگرفته از این سری دریافت می کند.

پیکسل 6 گوگل یک ویژگی از پیکسل 7 بدست می آورد، گوشی‌های جدید مجهز به تراشه Tensor G2 هستند و ویژگی‌های انحصاری را به همراه دارند که آن‌ها را از بقیه بسته‌های اندروید متمایز می‌کند. با این حال، یک گزارش جدید ادعا می‌کند که غول جستجو برخی از این ویژگی‌ها را از طریق Feature Drop به سری پیکسل 6 و دستگاه‌های قدیمی‌تر اضافه می‌کند.

با کاهش ویژگی‌های سه ماهه Google، تلفن‌های Pixel ویژگی‌ها و پیشرفت‌های هیجان‌انگیزی پیدا می‌کنند. طبق گفته PhoneArena، کاهش ویژگی های بعدی این شرکت در ماه دسامبر برگزار می شود و برخی از ویژگی های انحصاری مشاهده شده در گوشی های هوشمند جدید پیکسل 7 را به همراه خواهد داشت. اکثر ویژگی‌های جدید تنها به گوشی‌های هوشمند مجهز به تنسور، یعنی Pixel 6، 6 Pro و 6a ارائه می‌شوند. با این حال، تلفن های بدون تانسور کاملاً کنار گذاشته نمی شوند، آنها همچنین چیزهای جالبی دریافت خواهند کرد.

پیکسل 6

طبق این انتشار، سری Pixel 6 در Feature Drop آینده Clear Calling دریافت می کند. برای افراد ناآشنا، ویژگی Clear Calling نویزهای پس زمینه را در طول تماس های تلفنی کاهش می دهد. علاوه بر این، مجموعه پیکسل 6 همچنین یک عبارت سریع جدید دریافت می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد با گفتن «سکوت» تماس ورودی را متوقف کنند.

به‌علاوه، دستگاه‌های پیکسل 6 از ویژگی دسترس‌پذیری Guided Frame بهره می‌برند که با خط تولید Pixel 7 اعلام شد. این ویژگی به افرادی که بینایی ضعیفی دارند این امکان را می دهد که با استفاده از دستورات صوتی هنگام قرار دادن گوشی، سلفی بگیرند.

پیشرفت‌های Real Tone گوگل برای مدل‌های سال گذشته نیز در دسترس خواهند بود. با استفاده از این ویژگی، می‌توانید در دستگاه‌های پیکسل 6 و پیکسل 7 خود با رنگ پوست دقیق‌تر عکس بگیرید. بهبودهای Real Tone تولید شده برای مدل‌های جدید برای پیکسل‌های سال گذشته در دسترس خواهد بود و با حالت دید در شب و حالت پرتره ترکیب می‌شوند.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *