دانلود تصاویر والپیپیر جدید برای تلفن های پیکسل

دانلود تصاویر والپیپیر جدید برای تلفن های پیکسل
دانلود تصاویر والپیپیر جدید برای تلفن های پیکسل

هیجان رویداد Google نه تنها به دلیل اطلاعیه های محصول جدید، بلکه اضافه شدن مجموعه والپیپرهای جدید نیز هست. مانند سال گذشته، امسال نیز گوگل والپیپرهای جدیدی را به مجموعه گوشی‌های پیکسل اضافه کرده است. برای دانلود تصاویر والپیپیر جدید برای تلفن های پیکسل خود، با ما همراه باشید.

در طول رویداد Made by Google، Google برخی از تصاویر پس زمینه جدید را به مجموعه لنز انجمن اضافه می کند. سال گذشته گوگل حدود 18 تصویر زمینه را در ماه اکتبر به این مجموعه اضافه کرده بود که دقیقاً برای یک سال پیش است. هم اکنون امسال گوگل والپیپرهای جدیدی را درست قبل از عرضه سری Google Pixel 7 به مجموعه اضافه کرده است. این والپیپرها با والپیپرهای استوک پیکسل 7 متفاوت هستند.

والپیپرهای Google Pixel Community Lens

Community Lens یک بخش والپیپر موجود در تلفن های Pixel است که با فشار طولانی روی صفحه اصلی و سپس انتخاب تصاویر پس زمینه و سبک ها قابل دسترسی است. این بخش والپیپر حاوی تصاویر پس زمینه به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از اعضای انجمن است. از اینرو تمامی والپیپرهای مجموعه با کیفیت بالا می باشد.

پیش از این 18 والپیپر در مجموعه Community Lens وجود داشت و امسال، گوگل 12 والپیپر جدید را به مجموعه اضافه کرده است. در اینجا نام این تصاویر پس زمینه جدید آمده است.

1. بالای درختان پاییزی در مه اثر Wojtek Rygielski

2. به سانفرانسیسکو خوش آمدید اثر Bhushan Mondkar

3. الگوهایی در طبیعت اثر Tim Dasilva

4. تنهایی اثر Tim Dasilva

5. غروب نقطه هوپی توسط Hema Hariharan

6. نمایی از کهکشان راه شیری از کوه های آلپ سوئیس اثر Wojtek Rygielski

7. صبح مونتری اثر Elvin Hu

8. نمایی از کوه تیتلیس توسط Nick Chameyev

9. پشته های نا پالی اثر Selim Cinek

10. سحر در شن های سفید نوشته Jiwoong Lee

11. نور خورشید از طریق مویر وودز اثر Helene Sears

12. شفق قطبی ایسلندی اثر Christy Y. Liao

در ادامه می توانید پیش نمایش تمام والپیپرهای جدید گوشی های پیکسل را بررسی کنید.

دموی والپیپرهای Google Pixel

دموی والپیپرهای Google Pixel
دموی والپیپرهای Google Pixel

والپیپرهای جدید برای اکثر گوشی های پیکسل تا سری پیکسل 4 یا پیکسل 3 در دسترس هستند. همانطور که قبلا ذکر شد، یک کاربر پیکسل می‌تواند با طی نمودن مراحل زیر به آن دسترسی داشته باشد.

در صفحه اصلی > Wallpaper and Style > Community Lens.

گوگل مجموعه والپیپر پیکسل را با چند والپیپر جدید به روز می کند. بهتر است بدانید که هر کدام از این والپیپرها عالی هستند. اگر تلفن Pixel ندارید یا تصویر زمینه جدید هنوز در تلفن شما نشان داده نشده است، می توانید والپیپرهای جدید را به صورت دستی دانلود کنید.

دانلود تصاویر والپیپر پیکسل جدید

تمام والپیپرهای جدید با وضوح بالای 4118 در 3432 پیکسل و با کیفیت بالا در دسترس هستند. اکنون اگر مجموعه تصاویر پس زمینه جدید والپیپرهای Google Pixel را دوست دارید، می توانید آن را از لینک Google Drive دریافت کنید.

پس از دانلود تصاویر پس زمینه، به پوشه دانلود بروید و تصویر زمینه مورد علاقه خود را که می خواهید در صفحه اصلی یا صفحه قفل گوشی هوشمند خود تنظیم کنید، انتخاب نمائید. آن را باز کنید و سپس روی نماد منوی سه نقطه ضربه بزنید تا تصویر زمینه تنظیم شود.

برای دانلود 16 والپیپر شگفت انگیز Squid Game (اسکویید گیم) برای آیفون، بر روی همین لینک کلیک کنید.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

زینب عرفانی

کارشناس ارشد مهندسی نرم‌افزار کامپیوتر هستم، بیشتر از ده ساله که در حوزه تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارم و در وقت آزادم تدریس نیز می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *