چگونه در گوشی سامسونگ از ویجت های قفل صفحه استفاده کنیم

چگونه در گوشی سامسونگ از ویجت های قفل صفحه استفاده کنیم
چگونه در گوشی سامسونگ از ویجت های قفل صفحه استفاده کنیم

می‌ توانید بدون باز کردن قفل گوشی به برنامه‌ها و اطلاعات خاصی در سامسونگ گلکسی دسترسی داشته باشید. در اینجا می بینیم چگونه در گوشی سامسونگ از ویجت های قفل صفحه استفاده کنیم.

ویجت‌ ها میانبرهای تعاملی کوچکی هستند که برخی از داده‌ ها را نمایش می‌دهند و به شما اجازه می‌ دهند تا بدون باز کردن برنامه عمل کنید. برای مثال ویجت آب و هوا، داده‌ های دمای فعلی یا پیش‌ بینی هفته آینده را نشان می‌دهد و می‌توانید روی آن ضربه بزنید تا برنامه باز شود. ابزارک‌ های ساعت، ایمیل، فهرست‌ها و موارد دیگر برای نگاه کردن به اطلاعات بدون نیاز به استفاده از برنامه عالی هستند. پس در مطلب چگونه در گوشی سامسونگ از ویجت های قفل صفحه استفاده کنیم با ما همراه باشید

نحوه فعال کردن ویجت های قفل صفحه در گوشی سامسونگ

دستگاه های سامسونگ که One UI 3.0 یا بالاتر دارند، گزینه ای برای ویجت های صفحه قفل در تنظیمات دارند. اگرچه این امکان را به شما نمی دهد که از تمام ویجت های صفحه اصلی در صفحه قفل استفاده کنید، اما برخی ویجت های مفید موسیقی، زنگ هشدار، آب و هوا، برنامه Digital Wellbeing و تقویم امروز را دارد. در اینجا می بینیم چگونه در گوشی سامسونگ از ویجت های قفل صفحه استفاده کنیم.

1- Settings را باز کنید و به Lock Screen بروید.

ویجت های موجود برای صفحه قفل

2- در منوی Lock screen روی Widgets بزنید.

تصویری از ویجت Digital Wellbeing در صفحه قفل

3- در صفحه Widgets ویجت‌هایی را که می‌خواهید روی صفحه قفل یا صفحه نمایش همیشه روشن (AOD) داشته باشید انتخاب کنید. اگر بیش از یک ویجت دارید، با Reorder مکان آن‌ها را تنظیم کنید. تغییر دهید.

ترتیب مجدد منوی ویجت ها

4- در صفحه قفل، پس از فعال کردن ویجت‌ ها از منوی Widgets با ضربه زدن روی ساعت به آنها دسترسی پیدا کنید.

نحوه دسترسی به ویجت های بیشتر صفحه قفل و دریافت آنها در هر دستگاه اندروید

گوشی‌های سامسونگ ویجت‌های خوب زیادی دارند، اما فقط از تعداد معدودی می‌توانید روی صفحه قفل استفاده کنید. اگر ویجت‌های بیشتر یا برای گوشی‌های غیر سامسونگ می‌خواهید باید از برنامه‌های شخص ثالث استفاده کنید.

اکنون می‌دانیم چگونه در گوشی سامسونگ از ویجت های قفل صفحه استفاده کنیم. برای شخصی سازی صفحه اصلی اندروید آموزش کم نور کردن والپیپر اندروید در شب را ببینید.

بیشتر بخوانید:
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *