نمایشگر پیکسل 7 پرو در صورت روشنایی کامل باتری زیادی مصرف می کند

نمایشگر پیکسل 7 پرو در صورت روشنایی کامل باتری زیادی مصرف می کند
نمایشگر پیکسل 7 پرو در صورت روشنایی کامل باتری زیادی مصرف می کند

شرکت گوگل پیشتر سری پیکسل 7 را در دو مدل پیکسل 7 و 7 پرو معرفی کرد. دو گوشی هوشمند پرچمداری که مشخصات کلیدی قابل توجهی شامل آنها شد.

نمایشگر پیکسل 7 پرو در صورت روشنایی کامل باتری زیادی مصرف می کند، گوگل اخیراً پیکسل 7 و 7 پرو را در سطح جهانی عرضه کرده است و به نظر می رسد امسال فروش خوبی داشته باشند. این دستگاه‌ها از نظر نمایشگر، دوربین و نرم‌افزار به‌روزرسانی‌های خوبی را ارائه می‌کنند. غول جستجو همچنین وعده بهبود عمر باتری با گوشی های هوشمند جدید پیکسل را داده است، اما گزارش جدید خلاف این را نشان می دهد.

به گفته توسعه دهندگان XDA، صفحه نمایش پیکسل 7 پرو بر عمر باتری کل آن تأثیر منفی می گذارد. هنگام آزمایش دستگاه، متوجه شدند که نمایشگر آن با افزایش روشنایی به حداکثر، انرژی زیادی مصرف می کند. مشخص شد که باتری گوشی تنها پس از پانزده دقیقه تماشای صفحه نمایش 10 درصد کاهش یافته است.

پیکسل 7 پرو

در این گزارش آمده است که مصرف انرژی پیکسل 7 پرو بین 3.5 تا 4 وات با روشنایی 600 نیت است. اما در حداکثر روشنایی 1500 نیت، به 6 وات می رسد که منجر به تخلیه قابل توجه باتری می شود.

برای مقایسه، این نشریه می گوید که سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا از 4 وات با روشنایی 1000 نیت استفاده می کند، در حالی که پیکسل 6 پرو با روشنایی حدود 800 نیت، 4 وات انرژی مصرف می کند. این نشان می دهد که این مشکل فقط مربوط به پیکسل 7 پرو است. به نظر نمی رسد مشکل مشابهی با وانیلی پیکسل 7 وجود داشته باشد.

شایان ذکر است که استفاده از گوشی در محیط داخلی و با روشنایی کم احتمالاً باعث تخلیه باتری آنچنانی نخواهد شد و کاربران تنها در صورت استفاده طولانی تری از دستگاه با روشنایی بالاتر متوجه آن می شوند. اگر مشکل نرم افزاری باشد، گوگل به راحتی می تواند این مشکل را با به روز رسانی برطرف کند. با این حال، اگر مشکل در سخت افزار دستگاه باشد، امکان کارآمدتر کردن پنل وجود نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *