خودرو جدید به بازی Gran Turismo 7 افزوده می شود

خودرو جدید به بازی Gran Turismo 7 افزوده می شود
خودرو جدید به بازی Gran Turismo 7 افزوده می شود

شرکت سونی و استودیو پولیفونی دیجیتال قصد دارند بزودی خودرو جدیدی را به بازی  Gran Turismo 7 بیافزایند. عنوانی که انحصاری پلی استیشن است.

خودرو جدید به بازی  Gran Turismo 7 افزوده می شود، این بار دیگر زمان آن فرا رسیده است که Kazunori Yamauchi، خالق سریال، تصویر نمادین خود را در توییتر منتشر کند تا برای به‌روزرسانی بزرگ بعدی Gran Turismo 7 آماده شود. قرار است هفته آینده منتشر شود، افت محتوای رایگان شامل چهار خودروی اضافی می‌شود، اما مانند همیشه ممکن است موارد اضافی دیگری نیز در این پچ وجود داشته باشد. در واقع تنها سه هفته از آخرین به روز رسانی اصلی مسابقه شبیه سازی می‌گذرد، بنابراین این نسخه در زمان بی سابقه ای از راه می رسد.

بازی Gran Turismo 7

این خودروها قبلاً توسط کارشناسان GT Planet شناسایی شده‌اند و به نظر می‌رسد که ما یک نیسان Skyline GT-R مدل 1973، یک مزدا MX-5/Roadster، یک نیسان GT-R GT3 و یک مازراتی مراک داریم. همانطور که در بالا اشاره شد، ممکن است این وصله حاوی محتوای دیگری مانند مدارها، طرح‌بندی‌ها، Scapes و محتوای تک‌نفره باشد – اما بدیهی است که قبل از افشای هر یک از آن اطلاعات باید منتظر یادداشت‌های وصله کامل باشیم.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *