فروش بازی Devil May Cry 5  از شش میلیون نسخه عبور کرد

فروش بازی Devil May Cry 5  از شش میلیون نسخه عبور کرد
فروش بازی Devil May Cry 5  از شش میلیون نسخه عبور کرد

اگر بخواهیم به یکی از بهترین عناوین هک اند اسلش اشاره کنیم، چیزی نیست جز بازی Devil May Cry 5 که در سال های گذشته توسط کپکام منتشر شد.

فروش بازی Devil May Cry 5  از شش میلیون نسخه عبور کرد، کپکام اعلام کرد بازی Devil May Cry 5 از زمان عرضه در مارس 2019 به یک نقطه عطف فروش دست یافته است. بیش از شش میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته شد که با توجه به فروش بیش از پنج میلیون دستگاه تا آوریل 2022 بد نیست.

در ادامه‌ی مورد انتظار Devil May Cry 4، Devil May Cry 5 نرو را می‌بیند که به خط مقدم باز می‌گردد و با یک دشمن مرموز جدید در Red Grave City مبارزه می‌کند. همراه با رز آبی و ملکه قرمز، Nero دارای Devil Breaker است، مجموعه ای از بازوهای مکانیکی با توانایی های مختلف. او می تواند با دشمنان دست و پنجه نرم کند، لیزرها را شلیک کند و خیلی چیزهای دیگر.

بازی Devil May Cry 5

زمان زیادی نمی گذرد که دانته با توانایی های کلاسیک و سلاح های جدید (از جمله یک موتور سیکلت شرور) به مهمانی می پیوندد. این دو با یک شخصیت کاملاً جدید به نام V ملحق می شوند که می تواند افراد آشنا را برای مبارزه برای او احضار کند. Devil May Cry 5 برای Xbox One، PS4، PC و Amazon Luna در دسترس است. نسخه ویژه آن برای Xbox Series X/S و PS5 در نوامبر 2022 راه اندازی شد و یک شخصیت قابل بازی جدید، حالت Turbo Mode و موارد دیگر را اضافه کرد.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *