بازی Gotham Knights دردسترس قرار گرفت

بازی Gotham Knights دردسترس قرار گرفت
بازی Gotham Knights دردسترس قرار گرفت

بازی Gotham Knights یکی از عناوین مورد انتظار سال جاری بود که به تازگی برای پلی استیشن 5، پی سی و ایکس باکس سری ایکس منتشر شد.

بازی Gotham Knights دردسترس قرار گرفت، Gotham Knights اکنون برای PC، PS5 و Xbox Series X/S منتشر شده است. بازی خانواده خفاش – رابین، نایت وینگ، بت گرل و رد هود – را به عنوان شخصیت های قابل بازی خود دارد. بررسی کلی ما از بازی، و همچنین بررسی فنی ما از نسخه PC Gotham Knights را بررسی کنید.

داستان فیلم Gotham Knights اندکی پس از مرگ بتمن اتفاق می افتد. شهر گاتهام در آشفتگی به سر می‌برد و خانواده خفاش‌ها باید بر خلافکارانی که شهر را به زمین بازی شخصی خود تبدیل می‌کنند سلطنت کنند. شخصیت‌های شرور در Gotham Knight شامل سریال‌هایی مانند Mr. Freeze، Harley Quinn، Clayface، و Court of Owls هستند.

بازی Gotham Knights

گیم پلی در Gotham Knights شامل گشت زنی در خیابان های جهان باز شهر گاتهام از طریق پنج منطقه مجزا می شود. هر یک از شخصیت‌های قابل بازی توانایی‌های پیمایش مخصوص به خود و همچنین Batcycle را دارند.

این چهار قهرمان به مرور زمان زرادخانه ابزارها، تجهیزات و توانایی های خود را گسترش خواهند داد. Gotham Knights همچنین دارای یک بازی مشترک دو نفره است که بیشتر توسط حذف‌های Co-op در برابر دشمنان پشتیبانی می‌شود.

در یک به‌روزرسانی که برای 29 نوامبر برنامه‌ریزی شده است، Gotham Knights حالت Heroic Assault را دریافت می‌کند که امکان همکاری تا چهار بازیکن را فراهم می‌کند. این حالت جدا از کمپین داستان اصلی خواهد بود و دارای 30 طبقه پر از اهداف و دشمنان خاص است.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *