روش خاموش کردن Safe Mode در اندروید

روش خاموش کردن Safe Mode در اندروید
روش خاموش کردن Safe Mode در اندروید

وقتی عیب یابی گوشی را تمام کردید، باید از Safe Mode اندروید خارج شوید و آن را خاموش کنید. راه های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد و در اینجا روش خاموش کردن Safe Mode در اندروید را می بینید. در Safe Mode گیر کرده اید؟ راه خروج را به شما نشان می دهیم!

روش خاموش کردن Safe Mode در اندروید آسان است: شما می توانید با ری استارت گوشی از Safe Mode اندروید خارج شوید. برای انجام این کار، دکمه پاور را نگه دارید و Restart را انتخاب کنید. یا روی Safe Mode is On در پنل اعلان ضربه بزنید و Turn Off را انتخاب کنید.

نحوه خروج از Safe Mode در اندروید

برای خارج شدن از Safe Mode تنها کاری که باید انجام دهید این است که گوشیتان را ری استارت کنید. می توانید این کار را با استفاده از دکمه پاور گوشی یا پنل اعلان انجام دهید. ما هر دو روش را به شما نشان خواهیم داد.

توجه: مراحل زیر در گوشی اندرویدی سامسونگ انجام شده است. در مدل های دیگر گوشی، مراحل ممکن است کمی متفاوت باشد. با روش خاموش کردن Safe Mode در اندروید همراه باشید.

از دکمه Power برای خروج از Safe Mode استفاده کنید

یکی از راه‌ های خارج شدن از Safe Mode استفاده از دکمه فیزیکی پاور گوشی است. شما از این روش برای راه‌اندازی مجدد دستگاه استفاده می کنید که گوشی شما را در حالت عادی بوت می کند.

برای شروع، دکمه پاور را فشار دهید و نگه دارید. در منوی باز شده Restart را انتخاب کنید.

'Restart' را در منوی پاور انتخاب کنید.

گوشی شما خاموش می شود و دوباره روشن می شود. اکنون در حالت عادی هستید.

با استفاده از Notification Panel از Safe Mode خارج شوید

اگر ترجیح می‌ دهید از گزینه‌ های روی صفحه استفاده کنید، می‌ توانید روی گزینه‌ ای در پنل اعلان گوشی ضربه بزنید تا از Safe Mode خارج شوید.

برای انجام این کار، از بالای صفحه نمایش گوشی به پایین بکشید.

در پنل اعلان که باز می شود، روی Safe Mode is On یا عبارت مشابه ضربه بزنید.

'حالت ایمن روشن است' را انتخاب کنید.

پیامی خواهید دید که از شما می پرسد آیا می خواهید Safe Mode را غیر فعال کنید. Turn Off را انتخاب کنید.

'خاموش کردن' را در اعلان انتخاب کنید.

روش خاموش کردن Safe Mode در اندروید به این شکل است.

چگونه از ورود خودکار به Safe Mode جلوگیری کنیم

گاهی اوقات ممکن است گوشی شما بدون اینکه بخواهید مرتب وارد Safe Mode شود. این اتفاق به دلایل مختلفی ممکن است بیفتد.

یکی از دلایل این است که قاب گوشی شما به طور تصادفی دکمه ای را فشار می دهد که گوشی را وارد Safe Mode می کند. می توانید قاب را بردارید و ببینید آیا این مشکل برطرف می شود یا خیر.

همچنین ممکن است دکمه ای گیر کرده باشد و سیگنالی را به نرم‌افزار گوشی ارسال کند که می خواهید وارد حالت خاصی شوید. دکمه های دستگاه را بررسی کنید. اگر به نظر می رسد یکی گیر کرده است، سعی کنید پورت ها و گوشی را تمیز کنید. این کار را با احتیاط انجام دهید.

اگر گوشی از طریق USB به دستگاهی وصل است، ممکن است دستگاه باعث وارد شدن به Safe Mode باشد. سعی کنید تمام کابل ها را جدا کنید.

در آخر مطمئن شوید که گوشی شما روت نشده است. یک گوشی روت شده می تواند ابزارهای مخرب شخص ثالث را نصب کرده باشد که باعث می شود سیستم وارد حالت های مختلف اندروید شود. می توانید با آنروت کردن گوشی یا فلش کردن این مشکل را حل کنید.

روش خاموش کردن Safe Mode در اندروید به این ترتیب است. می خواهید در مک از مزایای حالت ایمن استفاده کنید؟ چگونه مک را در Safe Mode باز کنیم راهنمایی است که لازم دارید.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *