همکاری EA و مارول در زمینه تولید بازی های ویدئویی

همکاری EA و مارول در زمینه تولید بازی های ویدئویی
همکاری EA و مارول در زمینه تولید بازی های ویدئویی

شرکت الکترونیک آرتز و مارول به تازگی خبر از همکاری در زمینه توسعه بازیهای ویدئویی دادند. این همکاری می تواند به عرضه عناوین ابرقهرمانی بیشتری بیانجامد.

همکاری EA و مارول در زمینه تولید بازی های ویدئویی، کمی بیش از یک ماه پیش، EA و مارول گیمز اعلام کردند که برای توسعه یک بازی اکشن-ماجراجویی تک نفره Iron Man که توسط استودیو Motive، تیم سازنده بازسازی آینده Dead Space هدایت می‌شود، با یکدیگر همکاری می‌کنند. در آن زمان، EA گفت Iron Man اولین بازی از چندین بازی جدید خواهد بود که با همکاری مارول ساخته می‌شود و اکنون این موضوع بیشتر رسمی شده است.

مارول

مارول گیمز و EA به طور رسمی یک همکاری «چند عنوانی» را اعلام کرده‌اند که در آن عناوین اکشن ماجراجویی برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها توسعه می‌دهند و هر بازی داستان‌های اصلی خود را روایت می‌کند. اعلام رسمی به جزئیات زیادی نمی‌پردازد، اما طبق گزارش منتشر شده توسط بلومبرگ، توافق بین دو شرکت حداقل سه بازی را پوشش می‌دهد.

یکی از این بازی‌ها، البته عنوان مرد آهنین است. در همین حال، افشای اطلاعات در اوایل سال حاکی از آن بود که EA همچنین یک بازی تک نفره جهان باز Black Panther را در دست ساخت دارد. در مورد اینکه عنوان سوم چه چیزی می تواند باشد، باید دید – اگرچه به نظر می رسد می توان حدس زد که یک عنوان تک نفره برتر دیگر باشد.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *