باربری اینترنتی

باربری اینترنتی
باربری اینترنتی

در شرایط کنونی و با گسترش فضای اینترنت، شیوه‌های کسب و کار نیز دچار تغییر و تحولات اساسی شده‌اند. بسیاری از صاحبان مشاغل، فعالیت‌های خود را به فضای وب انتقال داده و خدمات و محصولات خود را به صورت آنلاین در اختیار متقاضیان و خریداران قرار می‌دهند. حوزه و صنعت باربری نیز از این تحولات بی بهره نمانده و امروزه شاهد حضور این صنعت در فضای اینترنت هستیم. در این مقاله قصد داریم به ارائه مطالبی در زمینه باربری اینترنتی پرداخته و برخی از مزایای این روش حمل و نقل بار را بیان کنیم. 

اما انچه در حال حاضر عملا وجود دارد تعدادی اپ و سایت در تهران با نام باربری در تهران است.

اما در سایر شهر های بزرگ متأسفانه بسیار کم و اصلا وجود ندارد.

باربری اینترنتی

باربری اینترنتی چیست؟

باربری اینترنتی و یا آنلاین نوعی شیوه باربری حمل و نقل کالا است که از طریق پلتفرم و یا وبسایت‌ها انجام می‌گیرد. افراد و متقاضیان حمل بار، با استفاده از این امکانات آنلاین، قادر به برطرف سازی نیازهای خود در حوزه حمل و نقل کالاها خواهند بود.

در این صورت می‌توانند در سریعترین زمان ممکن کالاهای مورد نظر خود را به مقصد انتقال دهند. به دلیل مزایای فراوان این سیستم حمل و نقل به ویژه در دسترس بودن سایت و یا پلتفرم حمل بار، در حال حاضر شرکت‌های مختلفی به این عرصه وارد شده‌اند. پس شما می‌توانید از میان آن‌ها بهترین را برای حمل و نقل بار خود در نظر بگیرید. مانند باربری در خاوران با توجه به قدمت ان یکی از الترناتیو های یک متقاضی باربری است.

مزایای باربری اینترنتی

سرعت بالای ارائه خدمات

همان‌طور که می‌دانید در صنعت حمل و نقل بار، زمان و سرعت اهمیت خاصی دارد. بسیاری از افراد به دنبال پیدا کردن شرکت‌هایی برای کار حمل و نقل کالاهای خود هستند که بتوانند با بالاترین سرعت ممکن محصولات مورد نظر آن‌ها را به مقصد تحویل دهند.

این افراد می‌توانند از پلتفرم‌ها و یا وب سایت‌های آنلاین استفاده کرده و شاهد سرعت بسیار بالای دریافت خدمات مورد نظر خود باشند. به نحوی که پس از ثبت درخواست شما در این وب سایت‌ها در مدت زمانی بسیار محدود، انواع مختلف خودروهای حمل و نقل کننده کالا را پیدا خواهید کرد که قادرند نیازها و درخواست‌های شما را در سریعترین زمان و به بهترین شکل ممکن برطرف سازند.

قیمت مقرون به صرفه 

قیمت حمل و نقل بار از مبدا به مقصد برای بسیاری از افراد نکته حائز اهمیتی است. بسیاری از افراد حمل و نقل آنلاین بار را به دلیل قیمت مقرون به صرفه ترجیح داده و از آن استفاده می‌کنند. چراکه قیمت ارائه شده در این وبسایت‌ها و یا پلتفرم‌ها بر اساس میزان کالا و یا بار شما محاسبه خواهد شد.

این نرخ، نرخی کاملا معقول و مناسب بوده و به سود هر دو طرف یعنی حمل کننده بار و درخواست کننده سرویس حمل و نقل خواهد بود.

عدم محدودیت زمانی و مکانی در دریافت خدمات

یکی از مهمترین مزایای باربری اینترنتی این است که شما در درخواست سرویس حمل بار با هیچگونه محدودیت زمانی و یا مکانی مواجه نخواهید شد. بنابراین می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز و در تمامی ایام و روزهای هفته درخواست و سفارش خود را ثبت و پیگیری کنید.

عدم محدودیت مکانی در باربری آنلاین نیز بدین معنا است که شما می‌توانید از هر نقطه و یا محدوده جغرافیایی که در آن سکونت دارید به حمل و نقل کالای مورد نظرتان دست بزنید و مجبور به حضور در محل حمل بار نیز نباشید.

حتی می‌توانید به صورت تلفنی و در هر لحظه از شبانه روز نیز سفارش حمل بار خود را ثبت کنید تا خودروی مورد نظرتان در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل و موقعیتی که می‌خواهید اعزام شود.

عدم محدودیت زمانی و مکانی در دریافت خدمات

البته بار شهرستان به تهران را باید جز سود این کار رفت و برگشت در نظر گرفت.

اما مهمتراز ان تحت پوشش قرار گرفتن بار برگشت با یک قرار داد بیمه قابل اطمینان است.

امکان ردیابی بار 

با استفاده از باربری اینترنتی قادر خواهید بود خودروی مسئول حمل و نقل کالاهای موردنظرتان را ردیابی کرده و موقعیت آن را از روی نقشه چک و بررسی کنید و بدانید دقیقا در کدام منطقه و محدوده جغرافیایی واقع شده است. بنابراین خیالی آسوده‌تر خواهید داشت. 

تضمین سلامت بار

وب سایت‌های اینترنتی حمل بار و پلتفرم‌هایی که به این منظور طراحی و راه‌اندازی شده‌اند به متقاضیان این اطمینان را می‌دهند که کالاهای آن‌ها با سلامت و امنیت کامل جابه‌جا خواهد شد و به مقصد مورد نظرشان انتقال پیدا خواهد کرد. 

تیم پشتیبانی قوی

یکی از مهمترین مزایای وب سایت‌های اینترنتی که به منظور حمل بار و کالا طراحی‌ شده‌اند، برخورداری از تیم پشتیبانی بسیار قوی و کارآمد است. وجود این تیم، مسائل و مشکلات موجود در باربری به روش سنتی را حل کرده است.

چرا که در این شیوه، با ایجاد هر مسئله‌ای، تیم پشتیبانی قادر به حل آن خواهند بود و پاسخگویی مورد نیاز را خواهند داشت. در این صورت میزان تنش‌ها میان درخواست کننده سرویس و ارائه دهنده خدمات باربری به حداقل خواهد رسید.

صاحبان این وب سایت‌ها و پلتفرم‌ها سعی خود را به کار گرفته‌اند تا با ارائه خدمات مفید و مؤثر رضایت متقاضیان و اعتماد آنان را جلب نمایند. پس با پشتیبانی قوی و منظم خود به سمت این اهداف گام بر خواهند داشت.

حتی میتوان با همین روش حمل بار را از شهرستان به تهران همانند بار که از تهران به شهرستان انجام داد.

برای نمونه یک بار مربوط به یک بانک که باربری تهران به اهواز را مربوط میشد با همان روش بار تعمیری از اهواز به تهران انجام شد

تیم پشتیبانی قوی

امکان بررسی و مطالعه نظرات دیگر کاربران

یکی از دشواری‌های حمل بار به شیوه سنتی، عدم آگاهی کافی از کیفیت عملکرد شرکت‌های حمل کننده بار است. این دشواری در باربری اینترنتی به دلیل امکان بررسی نظرات دیگر کاربران و افرادی که پیش از شما سرویس‌های یک مجموعه حمل بار را دریافت کرده‌اند، قابل حل است.

در وبسایت‌ها و یا پلتفرم‌های ارائه دهنده خدمات باربری اینترنتی، نظرات افراد درج شده، پس به راحتی می‌توانید کیفیت عملکرد این مجموعه‌ها را مورد ارزیابی قرار داده و بهترین آن‌ها را برای حمل بار خود در نظر بگیرید.

بیشتر بخوانید:
منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *