روش تغییر پس زمینه ویدیو کال در سامسونگ گلکسی

روش تغییر پس زمینه ویدیو کال در سامسونگ گلکسی
روش تغییر پس زمینه ویدیو کال در سامسونگ گلکسی

دستگاه های سامسونگ گلکسی تغییر یا پنهان کردن پس زمینه را در برنامه های چت ویدیویی مانند WhatsApp ، Zoom و Meet آسان کرده اند. در اینجا می بینید روش تغییر پس زمینه ویدیو کال در سامسونگ گلکسی چگونه است.

اگر تماس های ویدیویی زیادی را از طریق تلفن سامسونگ برقرار می کنید ، ممکن است بخواهید ویژگی جلوه های تماس ویدیویی آن را که پس زمینه را تار می کند بررسی کنید یا آن را با یک تصویر یا رنگ بپوشانید تا تمرکز روی شما باقی بماند. بیایید با روش تغییر پس زمینه ویدیو کال در سامسونگ گلکسی آشنا شویم.

نحوه اضافه کردن افکت های ویدیو کال به سامسونگ گلکسی

پوشاندن پس زمینه با یک تصویر یا رنگ راهی عالی برای پنهان کردن حواس پرتی از تماس های ویدیویی شما، به خصوص موارد حرفه ای است که در آن نمی خواهید به خاطر به هم ریختگی اتاقتان تاثیر بدی بر جای بگذارید. با روش تغییر پس زمینه ویدیو کال در سامسونگ گلکسی همراه باشید.

مراحل زیر را برای اضافه کردن افکت های ویدیو کال به سامسونگ گلکسی انجام دهید:

1- به Settings > Advanced features بروید، اسکرول کنید تا Video call effects را پیدا کنید و آن را فعال کنید.

تنظیمات دستگاه Samsung Galaxy 2

2- روی Video call effects ضربه بزنید. چندین رنگ پس زمینه از پیش تعیین شده را مشاهده خواهید کرد که می توانید برای تماس های ویدیویی انتخاب کنید.

ویژگی های پیشرفته سامسونگ OneUI

3- برای یک رنگ پس زمینه سفارشی ، روی آخرین گزینه ضربه بزنید و رنگ مورد نظر را از پالت رنگ یا طیف انتخاب کنید و روی آن ضربه بزنید.

ویژگی های پیشرفته سامسونگ منوی جلوه های تماس تصویری

4- اگر می خواهید از یک تصویر دلخواه استفاده کنید + را بزنید و عکس مورد نظرتان را از گالری انتخاب کنید. عکس جدید اضافه می شود.

در قسمت Available apps لیست برنامه های ویدیو کال نصب شده روی گوشیتان را می بینید که از این قابلیت پشتیبانی می کنند. برنامه هایی مانند WhatsApp, Google Meet, Zoom و … جلو بروید و با دوستانتان تماس ویدیویی برقرار کنید تا قابلیت را امتحان کنید.

نکته: قابلیت جلوه های تماس ویدیویی در تلفن های سامسونگ با One UI Core که یک نسخه Lite از پوسته نرم افزار UI است و برخی از امکانات را از دست می دهد در دسترس نیست. اگر گوشی سامسونگ شما One UI Core دارد، ممکن است لازم باشد برای دریافت جلوه های تماس ویدیویی برنامه های شخص ثالث را بارگیری کنید.

پس زمینه تماس ویدیویی را در سامسونگ گلکسی پنهان کنید

با روش تغییر پس زمینه ویدیو کال در سامسونگ گلکسی آشنا شدید.

قابلیت های تماس ویدیویی سامسونگ گلکسی، اگر دوست ندارید که دیگران چیزی بیش از چهره شما را ببینند و بر اساس آن قضاوت کنند، فرشته نجات شماست. به علاوه می توانید با تنظیم موقت یک تصویر خنده دار یا عجیب و غریب به عنوان پیش زمینه، از آن به عنوان شروع کننده یک مکالمه عالی و سرگرم کننده با دوستانتان استفاده کنید.

روش تغییر پس زمینه ویدیو کال در سامسونگ گلکسی به این ترتیب است. راهنماهای بیشتر سامسونگ را در آموزش ریست فکتوری گوشی سامسونگ گلکسی اس 20 ببینید.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *