روش حل مشکل روشن نشدن آیفون 14

روش حل مشکل روشن نشدن آیفون 14
روش حل مشکل روشن نشدن آیفون 14

در این مطلب روش حل مشکل روشن نشدن آیفون 14 را می بینید. برخی از کاربرانی که به تازگی با سری‌ های آیفون 14 و آیفون 14 پرو آشنا شده‌ اند، متوجه می‌ شوند که نمی‌ توانند دستگاهشان را روشن کنند یا با فشار دادن دکمه پاور در کنار دستگاه، آیفون 14 روشن نمی‌ شود.

این مشکل معمولا یک راه حل بسیار ساده دارد، پس اگر در روشن کردن آیفون 14 مشکل دارید، ادامه مطلب را بخوانید تا در کمترین زمان آن را حل کنید. این نکات برای همه مدل‌ های آیفون 14 از جمله آیفون 14 پرو، آیفون 14 پرو مکس، آیفون 14 پلاس و آیفون 14 قابل اجرا است. با روش حل مشکل روشن نشدن آیفون 14 همراه باشید.

حل مشکل صفحه سیاه یا روشن نشدن آیفون 14

اولین راه این است که اگر آیفون 14 خاموش است، دکمه پاور را چند ثانیه نگه دارید تا آیفون روشن شود. اگر آن را امتحان کردید و روشن نشد، مراحل دیگر عیب‌ یابی را امتحان کنید.

1- آیفون 14 را شارژ کنید

محتمل ترین دلیل روشن نشدن آیفون 14 یا آیفون 14 پرو این است که باتری کافی ندارد.

بنابراین به سادگی آیفون 14 پرو یا آیفون 14 را به منبع برق وصل کنید و اجازه دهید 15 تا 20 دقیقه شارژ شود و سپس در حالی که هنوز به برق وصل است، دکمه پاور/قفل را فشار دهید و نگه دارید تا گوشی روشن شود.

این اولین روش حل مشکل روشن نشدن آیفون 14 است.

2- آیفون 14 را Force Restart کنید تا روشن شود

می توانید آیفون 14 و آیفون 14 پرو را طبق مراحل زیر Force Restart کنید:

1- دکمه  Volume Up را نگه دارید و رها کنید.

2- Volume Down را نگه دارید و رها کنید.

3- Power/Lock را فشار دهید و نگه دارید تا لوگوی اپل روی صفحه ظاهر شود.

گاهی اوقات، اگر آیفون به روش معمول برای راه‌اندازی یا روشن کردن پاسخ نمی‌ دهد، امتحان کردن Force Restart مشکل را حل می‌ کند.

3- با پشتیبانی اپل تماس بگیرید

این موارد روش حل مشکل روشن نشدن آیفون 14 هستند. امیدواریم برای شما مفید بوده باشد.

اگر آیفون 14 پرو، آیفون 14 پرو مکس، آیفون 14 پلاس یا آیفون 14 را شارژ کردید و Force Restart هم کردید و هنوز روشن نمی شود، بهترین راه این است که با اپل تماس بگیرید. به ندرت مشکلات سخت افزاری عملکرد آیفون را ضعیف می کنند اما از آنجایی که آیفون 14 جدید است، تحت گارانتی کامل خواهد بود و به لطف پشتیبانی عالی شناخته شده اپل، می توانید به سرعت مشکل را حل کنید.

روش حل مشکل روشن نشدن آیفون 14 به این ترتیب است. آیفون 13 دارید و در کار با آن به مشکل خورده اید؟ از شش مشکل رایج آیفون 13 و روش حل آنها کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *