اکثر گوشی های گلکسی باید از قلم S برای این ویژگی پشتیبانی کنند

اکثر گوشی های گلکسی باید از قلم S برای این ویژگی پشتیبانی کنند
اکثر گوشی های گلکسی باید از قلم S برای این ویژگی پشتیبانی کنند

S Pen نمادین سامسونگ طی چند سال گذشته چندین تغییر اساسی را تجربه کرده است. با از بین رفتن سری گلکسی نوت، گلکسی اس 22 اولترا به اسمارت فون پیش فرض S Pen تبدیل شده است.

اکثر گوشی های گلکسی باید از قلم S برای این ویژگی پشتیبانی کنند، علاوه بر این، مشتریان گلکسی زد فولد اکنون می‌توانند دستگاه‌های خود را با یک قلم S اختیاری جفت کنند و به نظر می‌رسد سامسونگ این تغییرات را برای وارد کردن قلم S به جریان اصلی انجام داده است.

اگرچه این تلاش‌ها برای افزایش محبوبیت قلم S قابل ستایش است، اما من شروع به باور کردم که قلم S باید توسط همه یا حداقل اکثر گوشی‌های هوشمند گلکسی پشتیبانی شود. و این صرف نظر از این است که آیا تلفن ها دیجیتالیزر دارند یا خیر. میدانم! به نظر غیر منطقی می رسد، اما اجازه دهید این ادعای به ظاهر دیوانه وار را توضیح دهم.

من مطمئن هستم که اکثر کاربران S Pen می دانند که دستگاه ورودی نماد چیزی بیش از یک قلم است. قلم S همچنین می تواند یک دکمه شاتر دوربین از راه دور باشد، و من معتقدم که این ویژگی نسبتا ساده و در عین حال موثر باید توسط اکثر گوشی های هوشمند گلکسی پشتیبانی شود، حتی آنهایی که دیجیتالیزر ندارند، بدون گوشی های ارزان قیمتی که فاقد قابلیت های دوربین پیشرفته هستند.

گلکسی

برای دقیق‌تر بودن، من پیشنهاد نمی‌کنم که سامسونگ هر گوشی هوشمند گلکسی را با قلم S و دیجیتایزر جفت کند، هر گوشی را با غلاف S Pen داخلی طراحی کند، یا قلم S Pen را با هر گوشی هوشمند همراه کند. من فقط به این نکته اشاره می کنم که عملکرد دکمه شاتر دوربین از راه دور قلم S Pen می تواند در کل مفید باشد، حتی برای کاربران گوشی های هوشمند گلکسی که دوست ندارند از S Pen به عنوان ابزار نوشتن یا طراحی استفاده کنند.

هرکسی که بخواهد با استفاده از تلفن گلکسی خود عمیق‌تر به عکاسی با موبایل بپردازد، می‌تواند ارزش قلم S را از طریق عملکرد دکمه شاتر از راه دور آن استخراج کند – به ویژه کاربران Galaxy Z Flip. گوشی های گلکسی برای استفاده از دکمه شاتر دوربین از راه دور S Pen نیازی به دیجیتالیزه کننده درجه قلم ندارند، آنها فقط باید از طریق بلوتوث به S Pen متصل شوند.

برخی احتمالاً استدلال خواهند کرد که افزودن اتصال S Pen به اکثر تلفن های گلکسی تجربه کاربری را پیچیده می کند و مشتریان را گیج می کند. و اگرچه من به نوعی در ارزش اسمی موافقم، اما این فقط تا یک نقطه است. من هنوز فکر می‌کنم که جایگزین بهتر است و سامسونگ می‌تواند روشن کند که برخی از تلفن‌ها نمی‌توانند از ویژگی‌های قلم S Pen استفاده کنند – فقط دکمه شاتر از راه دور. برای شروع، سامسونگ می‌تواند محدودیت‌های قلم S در تلفن‌های غیر Galaxy S Ultra یا Z Fold را از طریق پنجره‌های بازشو در One UI به اشتراک بگذارد. از این گذشته، Galaxy Z Fold 3 و Z Fold 4 حتی از قلم های S معمولی پشتیبانی نمی کنند – آنها به قلم های خاصی برای نمایشگر تاشو نیاز دارند – اما به نظر می رسد که هیچ کس به این موضوع اهمیت نمی دهد یا آن را به عنوان یک مشکل نمی بیند. بنابراین من نسبتاً مطمئن هستم که مشتریان از محدودیت‌های قلم S در تلفن‌هایی که دیجیتالیزه‌کننده برای قسمت قلم لوازم جانبی ندارند، استفاده خواهند کرد.

به نظر من، افزودن قابلیت اتصال بلوتوث قلم S Pen به اکثر گوشی‌های گلکسی برای ویژگی دکمه شاتر دوربین از راه دور، به محبوبیت بیشتر قلم S Pen کمک می‌کند و قابلیت‌های عکاسی با موبایل را برای اکثر مشتریان به روشی معنادار گسترش می‌دهد. افزودن این ویژگی برای سامسونگ هزینه زیادی ندارد و این شرکت احتمالاً می تواند از فروش اضافی S Pen سود ببرد.

صرف نظر از افکار من در مورد S Pen، اگر به عملکرد دکمه شاتر دوربین از راه دور برای تلفن گلکسی خود علاقه دارید، می توانید از طریق برنامه Camera Controller برای ساعت های هوشمند Galaxy به آن دست پیدا کنید – بدیهی است که شما به یک ساعت هوشمند نیاز دارید که قیمت آن بسیار بیشتر از S Pen. و اگر تصادفاً یک Nintendo Switch Joy-Con در اطراف خود دارید، می توانید آن را به یک کنترلر شاتر دوربین از راه دور تبدیل کنید.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *