بازی Final Fantasy 16 دارای حالت fan-faririte خواهد بود

بازی Final Fantasy 16 دارای حالت fan-faririte خواهد بود
بازی Final Fantasy 16 دارای حالت fan-faririte خواهد بود

تا زمانی که بازی Final Fantasy 16 به طور انحصاری برای PS5 در تابستان 2023 منتشر شود، Square Enix و Creative Business Unit III تأیید کرده‌اند که این کار را با حالت علاقه‌مندی طرفداران در زمان عرضه انجام خواهد داد.

بازی Final Fantasy 16 دارای حالت fan-faririte خواهد بود، در بازی 95 درصدی فعلی خود، Final Fantasy آماده عرضه در تابستان آینده است، بنابراین نه تنها باید بسیار خوش بینانه و بدون اشکال باشد، زیرا Square Enix زمان زیادی برای انجام این کار دارد، اما، همچنین، می تواند با چند ویژگی اضافی و بهبود کیفیت زندگی، که بسیاری از بازی ها هنوز باید قبل از انتشار منتظر آن باشند، بیشتر و بیشتر شود، زیرا به زودی در آب و هوای گرم رونمایی می شود. با این نتیجه، Square Enix تایید کرد که RPG اکشن دارای یک بازی جدید به علاوه است.

برای کسانی که آگاه نیستند، بازی جدید پلاس اقتباسی با آن بازی است. نحوه کار به این صورت است که در مرحله دوم، بازیکنان این گزینه را دارند که حالت بازی پلاس جدید را فعال کنند، که به آنها امکان می دهد مواردی مانند پیشرفت، آمار و تجهیزات خود را از اولین بازی خود حمل کنند. به نوبه خود، حفظ سطحی از تعادل کلی که با تعادل قبلی قابل مقایسه باشد دشوارتر است. این یک حالت پیشرفته است که قاعده کلی باید پس از انتشار تمدید شود و این یک سورپرایز خوب برای طرفداران فاینال فانتزی است.

بازی Final Fantasy 16 دارای حالت fan-faririte خواهد بود

به گفته یک منبع، «فاینال فانتزی شانزدهم مقدمه‌ای برای جهانی است که در آن ایکون‌ها موجودات قدرتمند و کشنده‌ای هستند که در درون افراد سلطه‌جو زندگی می‌کنند و دارای توانایی منحصربه‌فردی برای تحمیل قدرت بی‌باک خود بر فرد هستند». بازی او اولین سپر روزاریا را نامید و وظیفه دارد از برادر کوچکترش، جاشوا – غالب ققنوس محافظت کند. یک اتفاق ترسناک باعث شد کلایو به انتقام تبدیل شود.

Final Fantasy 16 قرار است در تابستان 2023 منتشر شود. ما نمی دانیم دقیقا چه زمانی قرار است در تابستان سال آینده این بازی را داشته باشیم. اسکوئر انیکس هنوز این اطلاعات را فاش نکرده است، اما می دانیم که زمانی که منتشر شود، انحصاری PS5 خواهد بود.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *