نحوه اضافه کردن نشانه کپی رایت به یک سند در مک

نحوه اضافه کردن نشانه کپی رایت به یک سند در مک
نحوه اضافه کردن نشانه کپی رایت به یک سند در مک

در این مطلب نحوه اضافه کردن نشانه کپی رایت به یک سند در مک را می بینید. آیکون کپی رایت (©) به این اشاره می کند که چیزی توسط قانون حق چاپ محافظت می شود. نه کیبورد ویندوز و نه مک کلید اختصاصی برای درج سریع آیکون کپی رایت ندارند اما یک میانبر کیبورد برای هر دو سیستم عامل وجود دارد.

نحوه اضافه کردن نشانه کپی رایت به یک سند در مک چگونه است؟ آیکون کپی رایت را با فشار دادن Alt+0169 روی کیبورد وارد کنید. برای استفاده از صفحه کلید ایموجی در مک کلیدهای Option+G را فشار دهید. همچنین می توانید با فشار دادن Control+Command+Space از صفحه کلید ایموجی در مک استفاده کنید.

روش تایپ کردن آیکون Copyright در مک

در مک، شما می توانید از یک میانبر کیبورد استفاده کنید و به صفحه کلید عددی خاصی نیاز ندارد. با نحوه اضافه کردن نشانه کپی رایت به یک سند در مک همراه باشید.

ابتدا مکان نما را در جایی که می خواهید آیکون کپی رایت را درج کنید قرار دهید. سپس کلیدهای Option+G را روی کیبورد فشار دهید.

همچنین می توانید از صفحه کلید ایموجی برای تایپ آیکون کپی رایت استفاده کنید. برای باز کردن صفحه کلید ایموجی، Control+Command+Space را فشار دهید. سپس، روی Next (دو فلش به سمت راست) در نوار منو در پایین کلیک کنید.

نحوه اضافه کردن نشانه کپی رایت به یک سند در مک

در گروه Letterlike Symbols روی آیکون کپی رایت کلیک کنید.

نماد کپی رایت را در صفحه کلید ایموجی مک جستجو و پیدا کنید.

آیکون کپی رایت اکنون در سند شما درج شده است. نحوه اضافه کردن نشانه کپی رایت به یک سند در مک به همین سادگی است.

همچنین می توانید بسیاری از نشانه های دیگر را مانند علامت تجاری یا علامت Registered از طریق میانبر کیبورد یا کیبورد ایموجی وارد کنید.

نحوه اضافه کردن نشانه کپی رایت به یک سند در مک به این ترتیب است. برای راهنمایی های بیشتر در مورد کیبورد مک آموزش حل مشکل کار نکردن کیبورد مک را بخوانید.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *