نحوه آپدیت سافاری در آیفون

نحوه آپدیت سافاری در آیفون
نحوه آپدیت سافاری در آیفون

در این مطلب نحوه آپدیت سافاری در آیفون را خواهید دید. مرورگرهای وب مدرن همگی یک چرخه انتشار سریع را دنبال می کنند. نسخه‌های جدیدتر مرورگر هر ماه یا هر چند ماه یکبار منتشر می‌ شوند و قابلیت های جدید و تغییرات UI را همراه خودشان می آورند.

اما سافاری از این قاعده تبعیت نمی کند. این مرورگر به اندازه کروم یا فایرفاکس به روز نمی شود و در واقع در سال فقط تعداد انگشت شماری آپدیت دریافت می کند. در همان آپدیت های اندک مشکلات را برطرف می کند و قابلیت های جدید را ارائه می دهد. شیوه به روز رسانی سافاری نیز با مرورگرهای دیگر متفاوت است. با نحوه آپدیت سافاری در آیفون همراه باشید.

چگونه سافاری را در آیفون آپدیت کنیم

سافاری در نوع خود یک برنامه است و به همین دلیل است که آپدیت های مرورگر را می‌ توان مانند هر برنامه دیگری دریافت کرد. روی کاغذ این درست است اما اپل سافاری را به این شکل توسعه نمی دهد. سافاری آپدیت های مستقیم دریافت نمی کند بلکه به‌ روز رسانی‌ های آن با به‌ روز رسانی‌ های سیستم‌ عامل همراه هستند.

نحوه آپدیت سافاری در آیفون

شما نمی توانید سافاری را از اپ استور در iOS به روز کنید. پس نحوه آپدیت سافاری در آیفون به چه شکل است؟ اگر به‌ روز رسانی برای مرورگر وجود داشته باشد، حتی اگر کوچک باشد، از طریق آپدیت iOS تحویل داده می‌ شود. این بدان معناست که برای آپدیت سافاری در آیفون، باید آپدیت موجود iOS را بررسی و نصب کنید.

1- برنامه Settings را در آیفون باز کنید.

2- به General>Software Update بروید.

3- آپدیت های موجود را بررسی و نصب کنید.

نحوه آپدیت سافاری در آیفون

نحوه آپدیت سافاری در آیفون به این ترتیب است. اپل به روز رسانی سیستم عامل را نه در iOS و نه در macOS اجباری نکرده است. کاربران باید از طریق تنظیمات یا برنامه System Preferences، آپدیت ها را بررسی، دانلود و نصب کنند. گفته می شود این به روز رسانی ها اغلب حیاتی هستند، به خصوص اگر آپدیت های امنیتی باشند. همیشه باید سعی کنید دستگاه هایتان را، اپل یا غیره، به روز نگه دارید. نرم‌افزار به روز شده نرم‌افزار ایمن است و مک ها مانند هر کامپیوتر دیگری مستعد بدافزار هستند. آنها ممکن است امنیت بهتری ارائه دهند، اما امنیت بهتر لزوما به معنای مصونیت از حملات نیست.

نحوه آپدیت سافاری در آیفون را یاد گرفتید. برای آموزش های بیشتر سافاری از آموزش به اشتراک گذاری Tab Groups سافاری در iOS 16 استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *