بازی Control 2 برای پلتفرم های جدید معرفی شد

بازی Control 2 برای پلتفرم های جدید معرفی شد
بازی Control 2 برای پلتفرم های جدید معرفی شد

Remedy Entertainment پس از چندین ماه بحث در مورد عنوان کنترلی “بزرگتر” خود، با نام Codename Heron تایید کرد که این عنوان Control 2 است.

بازی Control 2 برای پلتفرم های جدید معرفی شد، این یک دنباله کامل برای نسخه اصلی است که با همکاری 505 Games برای Xbox Series X/ ساخته شده است S، PC و PS5. در حال حاضر در مرحله مفهومی، بر روی موتور Northlight Remedy در حال توسعه است.

بودجه اولیه 50 میلیون یورو است و Remedy مالکیت IP را حفظ می کند. سرمایه‌گذاری‌ها در بازاریابی، توسعه و پشتیبانی پس از راه‌اندازی، همراه با هرگونه درآمد خالص آتی، به طور مساوی بین دو شرکت تقسیم خواهد شد. Remedy نسخه PC را منتشر می کند در حالی که نسخه های کنسول توسط 505 Games منتشر می شود.

رامی و رفی گالانته، از مدیران شرکت Digital Bros Group گفتند: «ما هیجان زده هستیم که همکاری خود را با Remedy تعمیق کنیم و داستان موفقیت Control را با هم ادامه دهیم. از زمان عرضه در سال 2019، Control بیش از 3 میلیون نسخه فروخته است. کنترل بزرگترین سرمایه گذاری است که 505 Games تاکنون انجام داده است، بنابراین جایگاه ویژه ای در قلب ما دارد.

بازی Control 2

ما از کل جامعه بازیکنان سپاسگزاریم که Control را به یک بازی طولانی مدت و دوست‌داشتنی تبدیل کرده‌اند، و حتی هیجان‌زده‌تر از ارائه Control 2 هستیم.»

از دیگر پروژه‌های Remedy می‌توان به Vanguard، عنوان چند نفره رایگان در حال توسعه با Tencent اشاره کرد. کد نام Condor، یک نسخه چندنفره PvE از کنترل برای Xbox Series X/S، PS5 و PC. و Alan Wake 2 که هنوز هم برای عرضه در سال 2023 برنامه ریزی شده است. توافق فعلی برای Control 2 روی چشم انداز Remedy برای باقیمانده سال جاری تأثیری نخواهد داشت. در ضمن منتظر به روز رسانی های بیشتر باشید.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *