گوشی پوکو X5 5G و کسب تاییدیه BIS

گوشی پوکو X5 5G و کسب تاییدیه BIS 
گوشی پوکو X5 5G و کسب تاییدیه BIS 

نوع هندی تلفن Poco X5 5G گواهینامه BIS را دریافت کرده است. همچنین، گوشی آینده در وب سایت FCC مشاهده شده است.

گوشی پوکو X5 5G و کسب تاییدیه BIS ، برای یادآوری، پوکو اخیرا از گوشی های هوشمند سری M5 برای بازار هند رونمایی کرده است. این برند یک گوشی آماده 4G با نام Poco M5 4G معرفی کرد که دارای برچسب قیمت مناسب 15000 روپیه است.

همچنین، نوع جهانی Poco F5 ماه گذشته در وب سایت گواهینامه EEC ظاهر شد، که نشانه بزرگی از آماده شدن پوکو برای عرضه این گوشی به زودی برای بازار جهانی است.

اکنون پوکو می‌تواند در روزهای آینده نسخه 5G این گوشی را عرضه کند. Poco X5 5G احتمالا به زودی در قفسه های فروشگاه های هند عرضه می شود.

گوشی‌های هوشمند سری Poco X5 5G ظاهراً اواخر سال جاری رسمی خواهند شد. با این حال، پوکو هنوز در برنامه خود برای راه اندازی خط تولید X5 5G در سال 2022 است.

گوشی پوکو X5 5G

در همین حال، Poco X5 5G در وب‌سایت‌های FCC و BIS هند مشاهده شده است. لیست FCC ماژول دوربین مستطیلی گوشی آینده را به نمایش می گذارد و تعداد زیادی جزئیات کلیدی دیگر را نشان می دهد.

اول از همه، این گوشی از وای فای دو بانده پشتیبانی می کند. گذشته از این، وب سایت گواهی FCC پیشنهاد می کند که X5 5G از یک باتری 4900 میلی آمپر ساعتی برای کشیدن آب استفاده می کند.

با این حال، پوکو احتمالا آن را به عنوان یک باتری 5000 میلی آمپر ساعتی معرفی خواهد کرد، اما جزئیات در مورد قابلیت های شارژ هنوز کمیاب است. لیست FCC تأیید می کند که این گوشی از باندهای n78، n77، n41، n38، n7 و n5 5G پشتیبانی می کند.

این دستگاه دارای رابط کاربری MIUI 14 خارج از جعبه خواهد بود، به این معنی که ممکن است سیستم عامل اندروید 13 را خارج از جعبه بوت کند. نوع هندی Poco X5 5G دارای شماره مدل 22101320I در وب سایت صدور گواهینامه BIS است.

تلفن Poco از وب‌سایت گواهی BIS عبور کرده است، بنابراین می‌توان فرض کرد که عرضه گوشی هوشمند Poco X5 5G در هند نزدیک است.

همچنین، هیمانشو تاندون، رئیس پوکو هند اخیراً به معرفی یک گوشی هوشمند جدید اشاره کرده است که می‌تواند پوکو X5 5G باشد.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *