بازی Tactics Ogre: Reborn منتشر شد

بازی Tactics Ogre: Reborn منتشر شد
بازی Tactics Ogre: Reborn منتشر شد

یکی از عناوین شرکت اسکوئرانیکس که انتظار داشتیم این روزها منتشر شود، بازی Tactics Ogre: Reborn بوده که برای بیشتر پلتفرم ها منتشر شد.

بازی Tactics Ogre: Reborn منتشر شد، Tactics Ogre: Reborn، نسخه بازسازی شده از استراتژی افسانه ای RPG Tactics Ogre: Let Us Cling Together، اکنون برای PS4، PS5، PC و Nintendo Switch منتشر شده است. دارای تصاویری با وضوح بالاتر، موسیقی متن ضبط شده مجدد، اجرای کامل صدای انگلیسی و ژاپنی و بسیاری از بهبودهای کیفیت زندگی است. تریلر معرفی را در زیر مشاهده کنید.

بازی Tactics Ogre: Reborn

در حالی که Denam، بازیکنان در سراسر جزایر Valerian درگیر درگیری بین Galgastani و Bakram هستند. بسته به انتخاب ها، روایت می تواند به طور گسترده ای منشعب شود که منجر به رویدادها و پایان های مختلف می شود. برخلاف بازی اصلی، دیگر نبردهای تصادفی وجود ندارد – شخصیت‌ها می‌توانند بدون خطر مرگ در نبردهای آموزشی وارد نبردهای آموزشی شوند. اکنون شخصیت‌ها به‌جای کلاس‌ها، به‌صورت جداگانه ارتقا می‌یابند.

همچنین تغییراتی در احیای واحدها، تجهیزات برای ارتقای تنوع بیشتر ساخت و موارد دیگر وجود دارد. همچنین محتوای جدیدی مانند Charms و Relics، Buff Cards در طول مبارزات برای پاداش‌های جزئی و موارد دیگر دارید. برای جزئیات بیشتر در مورد تفاوت ها با نسخه اصلی، به اینجا سر بزنید.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *