آپدیت جدیدی در سال 2023 برای بازی Mario + Rabbids Sparks Of Hope منتشر می شود

آپدیت جدیدی در سال 2023 برای بازی Mario + Rabbids Sparks Of Hope منتشر می شود
آپدیت جدیدی در سال 2023 برای بازی Mario + Rabbids Sparks Of Hope منتشر می شود

شرکت یوبیسافت به تازگی خبر داد که سال آینده آپدیت بزرگی را برای بازی Mario + Rabbids Sparks Of Hope منتشر خواهد کرد.

آپدیت جدیدی در سال 2023 برای بازی Mario + Rabbids Sparks Of Hope منتشر می شود، Ubisoft نقشه راه محتوای پس از عرضه خود را برای Mario + Rabbids Sparks of Hope منتشر کرده است. دارندگان سیزن پس بازی، چه به صورت جداگانه با قیمت 29.99 دلار خریداری شده باشند و چه در نسخه طلایی 89.99 دلاری بازی، سه ماجراجویی بزرگ دارند که هدفشان این است که آنها را در طول سال 2023 به بازی بچسبانند.

همه چیز اوایل سال آینده با اولین بسط، Tower of Doooom (املای آنها، نه من) شروع می شود. این یک حالت مبارزه جدید را معرفی می کند که در آن تیم باید به سمت برج چند طبقه Madame Bwahstrella بجنگد تا Spawny، Rabbid گهواره دار را از Kingdom Battle نجات دهد. آنچه مهم است توجه داشته باشید این است که Tower of Doooom منحصر به فصل است، به این معنی که شما نمی توانید آن را به طور جداگانه خریداری کنید.

بازی Mario + Rabbids Sparks Of Hope

دومین DLC بدون عنوان در اواسط سال 2023 وارد بازار می شود. تا اینجای کار، ما فقط می‌دانیم که بازیکنان را به سیاره‌ای جدید می‌برد، دشمنان، متحدان و رازهایی که قبلاً دیده نشده‌اند را در خود دارد و یک آنتاگونیست جدید را به نمایش می‌گذارد. در نهایت، ریمن حزب را در بسط نهایی قطع می کند تا سال را به پایان برساند. قهرمان بدون اندام Ubisoft به Rabbid Peach و Rabbid Mario در یک ماجراجویی جداگانه در مکانی جدید می پیوندد. برخلاف Tower of Doooom، بسط های دوم و سوم را می توان به صورت کارتی خریداری کرد.

من تا حد زیادی از Mario + Rabbids Sparks of Hope لذت بردم و به آن نمره 9 از 10 را دادم. در بررسی خود که می توانید در اینجا بخوانید، نوشتم که بازی “بر پایه Kingdom Battle با ترفندهای هوشمند و اضافات سرگرم کننده ساخته شده است تا به عنوان ظاهر شود. یک بازی بهتر از هر نظر.»

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *