منوی Start ویندوز 11 سایت پیشنهاد می کند

منوی Start ویندوز 11 سایت پیشنهاد می کند
منوی Start ویندوز 11 سایت پیشنهاد می کند

منوی Start ویندوز 11 سایت پیشنهاد می کند. مایکروسافت منوی استارت را در ویندوز 11 بازنگری کرد و به آن طراحی شبکه تراز مرکزی و سازماندهی بهتری داد. تغییر دیگری در راه است: لینک های پیشنهادی سایت ها.

ویندوز یازده Insider Preview Build 25247 را در Windows Insider program در Dev Channel معرفی کرده است. این آپدیت شامل برخی تغییراتی است که در کانال‌های آزمایشی دیگر دیده‌ایم، مانند نوار جستجو در Task Manager و اطلاعات ذخیره‌سازی ابری در برنامه Settings. منوی Start هم تغییر جدیدی کرده است. در بخش Recommended سایت‌ ها کنار اسناد اخیر نمایش داده می‌ شوند.

مایکروسافت در یک پست وبلاگی گفت: «ما در حال کار روی افزودن محتوای ارزشمندتر به بخش Recommended در Start بوده‌ ایم و هیجان‌زده هستیم که نوع جدیدی از محتوا را معرفی کنیم: سایت‌ ها. برای مرحله اول ما سایت‌ های رایج را بر اساس منطقه یا سابقه مرورتان توصیه می‌کنیم تا به شما کمک کنیم به راحتی به سایت‌هایی که برایتان مهم هستند بازگردید.»

سایت های توصیه شده در منوی استارت ویندوز 11

می‌توانید روی یک سایت کلیک راست کنید تا آن را از منوی استارت پنهان کنید، همچنین گزینه‌ ای برای حذف کامل سایت‌ ها از منوی استارت وجود دارد. این قابلیت ارتباطی به افزودن صفحات وب به منوی استارت (با استفاده از Edge، Chrome یا برخی مرورگرهای دیگر) که در لیست برنامه ظاهر می‌ شوند ندارد.

نمایش یک یا دو سایت در بخش Recommended ممکن است مفید باشد، حداقل برای افرادی که از Microsoft Edge به عنوان مرورگر اصلی استفاده می کنند. به نظر نمی رسد این قابلیت به تاریخچه مرور کاری داشته باشد. با این حال، اگر مایکروسافت تصمیم بگیرد از آن برای تبلیغات استفاده کند، می تواند بدتر شود. مرورگرهای وب مانند اج و فایرفاکس قبلا تبلیغاتی را در قالب سایت‌ها و مقالات Recommended نشان می‌ دهند و همانطور که از صفحه جستجوی ویندوز آموختیم، مایکروسافت ممکن است چند تبلیغ را در قابلیت های اصلی ویندوز قرار دهد.

منوی Start ویندوز 11 سایت پیشنهاد می کند. این قابلیت در آپدیت جدید ویندوز اضافه شده و احتمالا در آینده تغییراتی خواهد داشت. برای مطالب مشابه بیشتر 10 قابلیت آپدیت جدید ویندوز 11 22H2 را ببینید.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *