نحوه تنظیم تایمر آیفون روی لرزش بیصدا در ساعات خاص

نحوه تنظیم تایمر آیفون روی لرزش بیصدا در ساعات خاص
نحوه تنظیم تایمر آیفون روی لرزش بیصدا در ساعات خاص

می خواهید برای اعلام پایان چیزی آیفون بی سر و صدا اطلاع دهد زمان تمام شده است؟ از یک برنامه شخص ثالث برای تنظیم لرزش تایمر استفاده کنید. با نحوه تنظیم تایمر آیفون روی لرزش بیصدا در ساعات خاص همراه باشید.

اگر در جای آرامی مانند کتابخانه کار می کنید، احتمالا تایمر آیفون را در حالت ویبره تنظیم می کنید. در حال حاضر برنامه ساعت داخلی آیفون به شما امکان آلارم با لرزش را می دهد اما تایمر این امکان را ندارد.

در این مطلب ما نحوه تنظیم تایمر آیفون روی لرزش بیصدا در ساعات خاص را نشان می دهیم. این کار فقط با استفاده از برنامه شخص ثالث رایگان به نام VibealArm ممکن است.

برنامه VibealArm چیست؟

VibeAlarm برنامه ای رایگان و ساده با دو قابلیت است: هشدار و تایمر. بسیاری از برنامه های ساعت زنگ دار آیفون با چندین قابلیت غیر ضروری همراه هستند که ممکن است وقت بیشتری را برای کاوش در همه آنها تلف کنید.

با این حال VibealArm با رابط کاربری ساده می توانید بلافاصله تایمر خاموش را تنظیم کنید و به کارتان ادامه دهید. نحوه تنظیم تایمر آیفون روی لرزش بیصدا در ساعات خاص را در این مطلب می بینید.

چگونه از VibeAlarm برای تنظیم تایمر با لرزش استفاده کنیم

بیایید ببینیم نحوه تنظیم تایمر آیفون روی لرزش بیصدا در ساعات خاص چگونه است. پس از دانلود برنامه از App Store آن را راه‌اندازی کنید و به زبانه Timer بروید. سپس با اسکرول زمانبندی مورد نظرتان را انجام دهید.

تایمر آیفون را به گونه ای تنظیم کنید که فقط با استفاده از vibealarm لرزش داشته باشد

بعد روی گزینه Start بزنید تا شمارش معکوس تایمر آغاز شود.

شمارش معکوس تایمر vibealarm در آیفون

می توانید تایمر را در هر زمان با دکمه مکث قرمز مکث کنید. وقتی تایمر تمام شد، یک پیام پاپ آپ را در برنامه مشاهده خواهید کرد.

پایان شمارش معکوس تایمر لرزشی بی صدا vibealarm

به علاوه شما می توانید اعلان ها را برای VibealArm فعال کنید. بنابراین اگر لرزش تایمر را از دست دادید، صفحه نمایش آیفون پشت سر هم روشن می شود و می تواند به شما هشدار دهد که تایمر به پایان رسیده است.

اگر تایمر با پایان یافتن شمارش معکوس، لرزش نداشت، شما باید در آیفون System Haptics, Vibration, and Play Haptics را فعال کنید. می خواهید ببینید چگونه؟ نحوه فعال یا غیرفعال کردن لرزش صفحه کلید در آیفون را ببینید.

اگر آیفون در حالت Silent یا Ring on نمی لرزد، باید به این تنظیمات ضروری توجه کنید.

تنظیم تایمر لرزش دار برای جلوگیری از حواس پرتی

با نحوه تنظیم تایمر آیفون روی لرزش بیصدا در ساعات خاص آشنا شدید. استفاده از تایمر یک روش مؤثر برای بالا بردن تمرکز است. اما به خصوص هنگام کار در یک محیط آرام مهم است که از اختلال در کار دیگران با زنگ تایمر جلوگیری کنید.

تایمر لرزشی آیفون راه حل شماست و می توانید برای لذت بردن از این قابلیت از یک برنامه ساده شخص ثالث مانند VibealArm استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *