بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales برای پی سی منتشر شد

بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales برای پی سی منتشر شد
بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales برای پی سی منتشر شد

شرکت سونی در نهایت پس از مدتها انتظار بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales را برای پلتفرم رایانه شخصی یا همان پی سی منتشر کرد.

بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales برای پی سی منتشر شد، تلاش سونی برای آوردن بیشتر بزرگترین بازی های انحصاری پلی استیشن خود به رایانه شخصی همچنان ادامه دارد. اوایل امسال شاهد انتشار بازی Marvel’s Spider-Man Remastered برای پلتفرم بودیم و اکنون، دنباله‌ای مستقل (اما نه کاملاً کامل) Marvel’s Spider-Man: Miles Morales به مهمانی پیوسته است.

مانند پورت سابق، نسخه رایانه شخصی مایلز مورالز نیز توسط Nixxes Software متخصص رایانه شخصی مدیریت می شود که البته اکنون یک استودیوی شخص اول پلی استیشن است. در رایانه شخصی، Miles Morales از DLSS 3، نرخ فریم باز، وضوح فوق‌العاده، انعکاس‌ها و سایه‌های ردیابی پرتو و غیره پشتیبانی می‌کند. در تریلر راه اندازی زیر ببینید که بازی روی پلتفرم چگونه است.

بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

در بررسی پورت رایانه شخصی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales، امتیاز 9/10 را به آن اعطا کردیم و گفتیم: «مرد عنکبوتی مارول: مایلز مورالس، در نقش یک فصل میانی کوتاه بین مرد عنکبوتی مارول و آن دنباله آتی، واقعاً مجلل معرفی مفاهیم جدید رادیکال را ندارد که ممکن است بازی را تغییر دهد. در عوض، این یک بار دیگر سرگرم کننده و کوتاه در نیویورک است، اما این بار به عنوان یک قهرمان جدید. پلات فشرده آن داستان بزرگی را برای یک مرد عنکبوتی جدید روایت می کند و بزرگترین نقطه قوت آن گروه سرگرم کننده بازیگران است. بررسی کامل را از اینجا بخوانید.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales برای PC، PS5 و PS4 در دسترس است. شما می توانید نیازهای کامل رایانه شخصی آن را از اینجا بررسی کنید.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *