فهرست گوشی هایی که از آنر MagicOS 7 پشتیبانی می کند

فهرست گوشی هایی که از آنر MagicOS 7 پشتیبانی می کند
فهرست گوشی هایی که از آنر MagicOS 7 پشتیبانی می کند

آنر به تازگی جدول زمانی عرضه به روز رسانی MagicOS 7 را اعلام کرده است. این شرکت حتی لیستی را برای دستگاه های پشتیبانی شده منتشر کرده است که واجد شرایط به روز رسانی مبتنی بر سیستم عامل اندروید 13 هستند که به زودی منتشر می شود. بنابراین بیایید نگاهی به لیست بیندازیم.

فهرست گوشی هایی که از آنر MagicOS 7 پشتیبانی می کند، با شروع با دستگاه‌هایی که ابتدا به‌روزرسانی را دریافت می‌کنند، سازنده چینی گوشی‌های هوشمند ابتدا MagicOS 7 را به پنج مدل خواهد رساند. به عبارت دیگر، گوشی‌هایی که ابتدا به‌روزرسانی اندروید 13 را دریافت می‌کنند، گوشی‌های تاشو مجیک وی، مجیک 3، مجیک 3 پرو و ​​مدل آنر وی 40 هستند. به‌روزرسانی اصلی نرم‌افزاری برای این مدل‌ها در ماه دسامبر ۲۰۲۲ منتشر می‌شود. به دنبال آن، این برند همچنین به‌روزرسانی را برای سری گوشی‌های هوشمند Magic 4 در ماه ژانویه ۲۰۲۳ ارائه خواهد کرد که شامل Magic 4 می‌شود. Magic 4 Pro و Magic 4 Ultimate.

آنر MagicOS 7

ماه فوریه به‌روزرسانی MagicOS 7 را برای سری گوشی‌های هوشمند Honor 70 ارائه می‌کند. به این معنی که مدل های پایه 70، 70 پرو و ​​70 پرو پلاس در ماه دوم سال 2023 به روز رسانی نرم افزاری اصلی را دریافت خواهند کرد. از مارس 2023 به بعد، ماه مارس 2023 دارای Honor 60 و 60 Pro و Honor 50 خواهد بود. و 50 Pro نیز برای این به روز رسانی واجد شرایط خواهد بود. آخرین مدل‌هایی که به‌روزرسانی MagicOS 7 را دریافت کردند، مدل Honor X40 GT در ماه آوریل 2022 و مدل‌های V40، X40 و X30 در ماه می 2022 هستند.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *