غرفه‌سازی در نمایشگاه بین‌المللی الکامپ

غرفه‌سازی در نمایشگاه بین‌المللی الکامپ
غرفه‌سازی در نمایشگاه بین‌المللی الکامپ

اسپیس فریم، سازه‌ای است که امکان ساخت و ساز موقت با نصب سریع را به مجموعه‌ها می‌دهد؛ در واقع به‌کارگیری این روش، جایگزین فوق العاده‌ای برای استفاده از داربست به شمار می‌رود که بر خلاف آن، از زیبایی‌ منحصربه‌فردی نیز برخوردار است. همانطور که می‌دانید، انواع اسپیس برای کاربردهای مختلف مخصوصاً برگزاری همایش‌ها، نمایشگاه‌ها، تبلیغات و… به کار گرفته می‌شوند و طبیعتاً برای این منظور باید از شرکت‌هایی که در این خصوص از تجربه و عملکرد عالی برخوردار هستند، استفاده کرد. ما در این مقاله قصد داریم درباره‌ی خدمات شرکت اسپیس گستران صحبت کنیم تا اگر برای موقعیت‌های دلخواه، به‌خصوص برگزاری نمایشگاه به اسپیس فریم نیاز داشتید، بتوانید با اطلاعات بیشتری اقدام نمایید.

معرفی اسپیس فریم نمایشگاهی

گفتنی است که فرم‌های اسپیس معمولاً به شکل هندسی و منظم هستند که در کنار هم قرار داده می‌شوند تا در نتیجه یک اسپیس کامل و مجزا شکل گرفته شود. به طور کلی اگر مجموعه‌های مختلف نیاز به سازه‌های مناسب و باکیفیت دارند، می‌توانند از اسپیس بهره ببرند. ضمناً توجه داشته باشید که غرفه‌سازی به شدت رو به افزایش است و راه‌حلی که در پیش روی مجموعه‌ها قرار دارد، به‌کارگیری اسپیس نمایشگاهی بوده که در کنار هزینه‌های ایده‌آل، از جذابیت خاصی نیز برخوردار است. همچنین، توجه داشته باشید به‌کارگیری آن، دارای مزایایی مانند نصب و اجرای سریع است که چنین موضوعی باعث شده تا در اکثر موارد، این گزینه برای برپایی نمایشگاه‌ها به‌کارگیری شود. ضمناً در نظر داشته باشید که شرکت اسپیس گستران در این زمینه فعالیت بخصوصی دارد و از کادر تخصصی برای اجرای اسپیس فریم برخوردار است.

معرفی اسپیس فریم نمایشگاهی

دلایل اهمیت استفاده از اسپیس نمایشگاهی

همانطور که گفتیم، این امکانات، برای راه‌اندازی انواع همایش و نمایشگاه‌ها از جمله دم‌دست‌ترین و جذاب‌ترین‌هاست و توصیه می‌کنیم حتماً از این قابلیت استفاده نمایید؛ اما دلایل مهم به‌کارگیری اسپیس فریم چه می‌تواند باشد؟ در ادامه به آنها می‌پردازیم:

– وزن مناسب: با توجه به اینکه سازه‌هایی مانند اسپیس از وزن بسیار مناسبی برخوردار هستند، امکان جابجایی‌شان فوق‌العاده راحت خواهد بود. اصلاً به همین دلیل است که از این روش برای برپایی نمایشگاه‌ها در موقعیت‌های مختلف استفاده می‌شود. ضمناً، مقاومت این سازه‌ها نیز قابل توجه است و می‌توانند تحمل وزن خوبی داشته باشند.

– نصب راحت: اگر چه برای نصب این نوع سازه‌ها، بهترین روش به‌کارگیری متخصصان است، اما اگر خودتان نیز به این کار اقدام کنید، مشکلی پیش نخواهد آمد. در وقع اسپیس فریم‌ها نصب ساده و بدون دردسری دارند و حتی با یک راهنمایی ساده نیز موفق به راه‌اندازی این نوع سازه‌ها خواهید شد.

– جذب بیشتر افراد: همانطور که می‌دانید هدف از دایر شدن نمایشگاه‌ها و همایش‌ها، جذب بیشتر افراد است که استفاده از اسپیس به خوبی می‌تواند این کار را سریع‌تر به نتیجه برساند؛ در واقع، این محصولات زیبایی خاصی دارند و در انواع مختلف عرضه شده‌اند که افراد می‌توانند به راحتی از هر کدام که خواستند بهره ببرند.

– کاهش هزینه‌ها: طبق آمارها، استفاده از داربست برای برپایی غرفه، نمایشگاه، همایش و… هزینه‌های زیادی را در بردارد که با روی کار آمدن اسپیس فریم تا حد قابل توجهی این هزینه‌ها کاهش پیدا کرده‌اند. ضمن اینکه اگر مجموعه‌ها بتوانند از مراکز تخصصی و معتبر، درخواست اسپیس نمایشگاهی کنند، به طور حتم می‌توانند از دیگر ویژگی‌ها مانند نصب رایگان، جابجایی کم هزینه‌تر و مواردی از این دست بهره‌مند شوند.

گفتنی است که در حال حاضر شرکت اسپیس گستران با سابقه‌ی چند ساله در زمینه ارائه خدمات اسپیس نمایشگاهی، آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز است؛ همچنین، ناگفته نماند که به‌کارگیری این مجموعه، مزایایی مانند کیفیت عالی محصولات و هزینه‌های به‌صرفه را در پی خواهد داشت.

چگونه بهترین شرکت اسپیس فریم را انتخاب کنیم

به طور کلی، برای اینکه مجموعه‌های مختلف بتوانند بهترین غرفه‌سازی را برای موارد گوناگون مانند نمایشگاه در نظر بگیرند، پر واضح است که باید از شرکت‌های معتبر در این زمینه که خدمات گسترده‌ی اسپیس را فراهم می‌کنند، بهره‌مند شوند. حال در ادامه، به برخی ویژگی‌هایی اشاره می‌کنیم که حتماً باید قبل از انتخاب شرکت ارائه دهنده‌ی این محصولات بررسی شوند:

  • کیفیت اسپیس

کیفیت اسپیس فریم‌ها برای اجرا در موقعیت‌های مختلف فوق‌العاده دارای اهمیت است، در واقع برای اینکه از این نوع سازه به خوبی استفاده شود، باید بهترین آن‌ها را به کار گرفت که در این صورت استفاده از شرکت‌های معتبر ضروری است. در حال حاضر پیشنهاد می‌کنیم از خدمات شرکت اسپیس گستران بدین منظور نمایید.

  • نحوه‌ی اجرا

شاید اجرای اسپیس‌ بعنوان برپایی غرفه‌ها کار چندان تخصصی نباشد، اما نحوه‌ی اجرای آن‌ها دارای اهمیت است. به همین منظور، به‌کارگیری تیم‌های متخصص باید در اولویت قرار داشته باشد و قطعاً باید از مراکز تخصصی اقدام کرد. گفتنی است به‌کارگیری بهترین افراد در این زمینه، سرعت اجرای کار را افزایش می‌دهد که این موضوع در زمان برپایی نمایشگاه‌ها دارای اهمیت است.

  • پشتیبانی خدمات

این احتمال وجود دارد که در حین و یا حتی پس از اجرای این نوع سازه‌ها، مشکلاتی به‌وجود بیاد که طبیعتاً باید بلافاصله رفع و رجوع شوند. در این خصوص اگر از شرکت‌های معتبر استفاده نشود، حتماً مجموعه‌هایی که به برپایی نمایشگاه‌ها، غرقه‌ها و… اقدام کرده‌اند با مشکلات جدی مواجه می‌شوند؛ بنابراین قبل از انتخاب یک شرکت اسپیس فریم نمایشگاهی ، حتماً در خصوص پشتیبانی پس از اجرا نیز اطمینان حاصل کنید.

  • قیمت سازه

قیمت اجاره یا خرید این نوع سازه‌ها بخش بااهمیت انتخاب شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ این خدمات است. در واقع در این خصوص بهتر است از چند شرکت درباره‌ی نحوه هزینه‌های سازه اسپیس استعلام گرفته شود تا در نهایت بهترین شرکت انتخاب و استفاده شود.

چگونه بهترین شرکت اسپیس فریم را انتخاب کنیم

جمع‌بندی

ما در این مقاله سعی کردیم درباره‌ی اهمیت استفاده از خدمات بهترین شرکت اسپیس فریم صحبت کنیم. با توجه به اینکه برپایی انواع غرفه و نمایشگاه حتی در سطح‌های بین المللی وجود دارد، طبیعتاً باید از بهترین‌ها در این خصوص استفاده شود. پیشنهاد ما، به‌کارگیری مجموعه اسپیس گستران است که سابقه‌ی چند ساله در ارائه‌ی این خدمات دارد و با بهره‌گیری از متخصصان و تجهیزات حرفه‌ای، کاملاً آماده‌ی خدمات‌رسانی به مجموعه‌های مختلف است. حال، اگر شما عزیزان نیز به چنین خدماتی احتیاج دارید، به راحتی می‌توانید با استفاده از راه‌های ارتباطی قرار داده شده با مدیران یا مشاوران اسپیس گستران در تماس باشید.

مطالب مرتبط
منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *