نحوه انعکاس اپل واچ به آیفون در iOS 16

نحوه انعکاس اپل واچ به آیفون در iOS 16
نحوه انعکاس اپل واچ به آیفون در iOS 16

اپل واچ مجموعه ای از ویژگی های مفید بررسی سلامتی و توانایی گوش دادن به موسیقی، برقراری تماس تلفنی، ارسال پیامک و تماشای ویدیوهای YouTube را با برنامه های شخص ثالث ارائه می دهد. همه این ویژگی ها اکنون به لطف اپل واچ روی مچ دست شما در دسترس هستند. اپل تمام ویژگی های مفید اپل واچ با صفحه نمایش کوچک را بهینه کرد. اپل با iOS 16 و watchOS 9 گزینه جدیدی را ارائه می کند که به وسیله آن دارندگان اپل واچ می توانند صفحه نمایش کوچک ساعت خود را به آیفون منعکس کنند. در اینجا نحوه انعکاس اپل واچ به آیفون در iOS 16 بیان شده است.

اگرچه اپل به تازگی Watch Ultra را با بدنه 49 میلی متری عرضه کرده است که بزرگترین ساعت در این سری است، اما هنوز هم برای برخی از کاربران یک صفحه نمایش کوچک است. چه بخواهید داده های سلامتی و تناسب اندام خود را در یک صفحه بزرگ بررسی کنید یا بخواهید برنامه خود را به عنوان یک توسعه دهنده آزمایش کنید. می‌توانید همه این کارها را مستقیماً از صفحه اصلی آیفون خود با استفاده از ابزار جدید انعکاس صفحه دسترس‌پذیری انجام دهید.

ابزار دسترس‌پذیری جدید به شما امکان می‌دهد از تاج دیجیتال اپل واچ و دکمه کناری هنگام انعکاس استفاده نمائید. همه این ویژگی‌ها دقیقاً روی نمایشگر آیفون شما هستند. بنابراین، بیایید نگاهی به ابزار جدید Apple Watch Mirroring بیندازیم.

دستگاه های پشتیبانی شده از ابزار Mirroring Apple Watch

اپل ابزار دسترسی جدید را با iOS 16 و watchOS 9 معرفی کرد. اگر آیفون شما بر روی آخرین نسخه iOS 16 یا Apple Watch در watchOS 9 اجرا می شود، می توانید از این ویژگی مفید استفاده کنید. در اینجا لیستی از آیفون‌ها و ساعت‌های اپل واجد شرایطی که از ابزار Mirroring Apple Watch پشتیبانی می‌کنند، آورده شده است.

اپل واچ های پشتیبانی شده:

اپل واچ SE (نسل اول و دوم)
اپل واچ سری 4
اپل واچ سری 5
اپل واچ سری 6
اپل واچ سری 7
اپل واچ سری 8
اپل واچ اولترا

آیفون های پشتیبانی شده:

آیفون 8/8 پلاس
آیفون SE (نسل دوم و سوم)
آیفون ایکس
آیفون XR
آیفون XS / XS Max
سری آیفون 11
سری آیفون 12 و آیفون 12 پرو
سری آیفون 13 و آیفون 13 پرو
سری آیفون 14 و آیفون 14 پرو

به غیر از این الزامات اساسی، مطمئن شوید که iPhone و Watch شما به یک شبکه WiFi متصل هستند. آخرین چیزی که باید به آن توجه کنید این است که اپل آیدی یکسان در هر دو دستگاه مورد نیاز است.

حالا بیایید نگاهی به مراحل نحوه انعکاس اپل واچ به آیفون بیندازیم.

نحوه استفاده از Apple Watch Mirroring در آیفون

اگر آیفون و اپل واچ شما بر روی آخرین نسخه نرم افزار اجرا می شوند، می توانید از ابزار جدید دسترسی Apple Watch Mirroring استفاده کنید. در اینجا نحوه فعال کردن Apple Watch Mirroring در آیفون و بازتاب صفحه نمایش ساعت آورده شده است

نحوه استفاده از Apple Watch Mirroring در آیفون

1. برنامه تنظیمات را در آیفون خود باز کنید.
2. تنظیمات دسترسی را انتخاب کنید.
3. روی گزینه Apple Watch Mirroring ضربه بزنید.
4. گزینه Apple Watch Mirroring روشن کنید، پس از انجام این کار، Apple AirPlay Mirroring، صفحه ساعت خود را در آیفون خود خواهید دید.

اکنون می توانید روی نماد دکمه Digital Crown که روی صفحه نمایش آیفون نشان داده می شود کلیک کنید یا از ساعت با کنترل های لمسی استفاده کنید. همین امر در مورد دکمه کناری نیز صدق می کند. شما می توانید هر کاری که می خواهید در حین انعکاس ساعت انجام دهید.

نحوه استفاده از Apple Watch Mirroring در آیفون

به عنوان مثال، اگر می‌خواهید به اپلیکیشن Activity بروید، به سادگی روی نماد Digital Crown کلیک کنید، سپس Activity را انتخاب کنید، تمام آمارها روی صفحه آیفون شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید با کشیدن انگشت به سمت راست، کاوش بیشتری انجام دهید.

در نهایت اگر درباره نحوه ادغام و حذف عکس های تکراری در iOS 16 مشکلی دارید، وارد همین لینک شوید.

مطالب مرتبط
منبع
Avatar

زینب عرفانی

کارشناس ارشد مهندسی نرم‌افزار کامپیوتر هستم، بیشتر از ده ساله که در حوزه تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارم و در وقت آزادم تدریس نیز می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *