نحوه ضبط ویدیو در آیفون با صدای پس زمینه

نحوه ضبط ویدیو در آیفون با صدای پس زمینه
نحوه ضبط ویدیو در آیفون با صدای پس زمینه

در این مقاله نحوه ضبط ویدیو در آیفون در حین پخش موسیقی از هر برنامه ای توضیح داده شده است. با ما همراه باشید تا نحوه ضبط ویدیو در آیفون با صدای پس زمینه را یاد بگیرید.

آیا متوجه شده اید که به محض انتخاب حالت ویدیو داخل برنامه Camera، هر آهنگی که در آیفون شما پخش می شود به طور خودکار متوقف می شود؟

در بیشتر موقعیت‌ ها قطع صدای پس زمینه به کارتان می آید، اما اگر بخواهید ویدیو بگیرید و آن موسیقی را در فیلم بگنجانید، چه؟

خوشبختانه یک ترفند ساده وجود دارد که می توانید اجرا کنید که به شما امکان می دهد در حالی که موسیقی همچنان پخش می شود فیلم بگیرید. در این مطلب نحوه ضبط ویدیو در آیفون با صدای پس زمینه را یاد می گیرید.

نحوه ضبط ویدیو در آیفون با صدای پس زمینه

1- پخش موسیقی را که می خواهید در پس زمینه ویدیو بشنوید شروع کنید.

2- برنامه Camera را باز کنید و در حالت Photo بمانید.

3- برای شروع ضبط ویدیو روی دکمه شاتر ضربه بزنید و نگه دارید.

4- برای ادامه ضبط ویدیو بدون نیاز به نگه داشتن دکمه، دکمه شاتر را به سمت راست بکشید. (در حین انجام این کار شاتر به صورت کشسانی زیر انگشت شما کشیده می شود و آیکون قفل ظاهر می شود.)

5- برای پایان ضبط ویدیو، روی دکمه Stop زیر Viewfinder بزنید.

camera

نحوه ضبط ویدیو در آیفون با صدای پس زمینه به همین سادگی است. این تمام کاری است که لازم است انجام دهید. ویدیوی شما در برنامه Photos ذخیره می‌شود و هنگام پخش، موسیقی را در پس‌ زمینه می‌ شنوید.

نحوه ضبط ویدیو در آیفون با صدای پس زمینه به این ترتیب است. برای اینکه بدانید چگونه ویدیوهای حرفه ای تری در آیفون ضبط کنید، نحوه استفاده از Action Mode برای ضبط ویدیو در آیفون 14 را ببینید.

مطالب مرتبط
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *