بازی Control 2 رسما توسط رمدی تایید شد

بازی Control 2 رسما توسط رمدی تایید شد
بازی Control 2 رسما توسط رمدی تایید شد

Remedy Entertainment تایید کرده است که دنباله عنوان تحسین شده Control سال 2019 به عنوان بازی Control 2 تحت توسعه قرار دارد. شرکت 505گیمز وظیفه انتشار را برعهده داشته و این عنوان با موتورگرافیکی اختصاصی Northlight تحت ساخت است.

بازی Control 2 رسما توسط رمدی تایید شد، Remedy ظاهراً 50 میلیون دلار برای این اثر کنار گذاشته است. بازی Control 2 به خاطر گرافیک خاص، به‌ویژه قابلیت raytracing آن مورد تحسین قرار گرفت. می‌توان انتظار داشت که تعداد بیشتری از آن را در نسخه بعدی شاهد باشید که که برای رایانه شخصی، ایکس باکس سری S|X و پلی استیشن 5 در دسترس خواهد بود.

بازی Control 2

پست وبلاگ رسمی بازی Control 2 اعلام کرد که برخی از هنرهای مفهومی را به اشتراک گذاشته است. خیابانی را نشان می‌دهد که نشانه‌های نقطه‌ای از بازی قبلی را به نمایش می‌گذارد، دسته‌ای از اجساد معلق را نشان می‌دهد که توسط یک رشته و تجهیزات استاندارد FBC  به پیاده‌رو متصل شده‌اند که به‌طور معمولی در اطراف قرار گرفته‌اند، که نشان می‌دهد بازی Control 2 می‌تواند در فضای باز باشد. سال گذشته، مدیرعامل این شرکت اشاره کرد که می‌توان برخی از عناصر چندنفره را در بازی گنجاند و جالب است که ببینیم Remedy چگونه این کار را انجام می‌دهد.

از نظر داستانی، Control 2 می‌تواند قهرمان داستان، که به احتمال زیاد جسی فادن باشد، به وظایف خود به عنوان مدیر FTC عمل کند. می‌توان انتظار داشت که بیشتر از Ahti و سایر بازماندگان از بازی اول ببینیم. ممکن است ارجاعات متعددی به عناوین قدیمی‌تری که توسط این استودیو ساخته شده‌اند، مانند Alan Wake، Quantum Break و حتی Max Payne وجود داشته باشد. متاسفانه درباره تاریخ انتشار اطلاعاتی ارائه نشد و باید انتظار داشت بزودی جزئیات بیشتری دردسترس قرار گیرد.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *