معرفی کراس اوور دو بازی Assassin’s Creed Valhalla و Destiny 2 

معرفی کراس اوور دو بازی Assassin's Creed Valhalla و Destiny 2 
معرفی کراس اوور دو بازی Assassin's Creed Valhalla و Destiny 2 

یوبیسافت و بانجی فاش کرده‌اند که لوازم آرایشی کراس اوور برای Assassin’s Creed Valhalla و Destiny 2 عرضه می‌شوند.

معرفی کراس اوور دو بازی Assassin’s Creed Valhalla و Destiny 2، این آیتم‌ها هفته آینده در 6 دسامبر در هر دو بازی مربوطه قرار خواهند گرفت و پس از آن می‌توانید این لوازم آرایشی مضمون را از فروشگاه درون‌بازی Assassin’s Creed و فروشگاه Eververse در Destiny 2 خریداری کنید. تصویر زیر شامل چند نگاه است:

با این حال، به نظر نمی‌رسد که تمام لوازم آرایشی که می‌توانیم انتظار دیدن آن را داشته باشیم، ندارد. اگر حوصله ندارید تا هفته آینده منتظر بمانید تا ببینید چه چیزی به Assassin’s Creed Valhalla راه پیدا می کند.

بازی Assassin's Creed Valhalla

نکته جالب این است که ویدیوی MAK Moderator همچنین دارای برخی لوازم آرایشی با موضوع Monster Hunter است، به این معنی که احتمالاً همکاری با آن مجموعه نیز به زودی اعلام خواهد شد.

در اطلاعیه یوبی سافت آمده است: «بازیکنان Assassin’s Creed Valhalla می‌توانند بسته شخصیتی با تم Destiny 2 را خریداری کنند که شامل مجموعه‌های زره، شمشیر، پوست پیشاهنگ و پوسته کوه می‌شود. بازیکنان همچنین می‌توانند یک بسته اسلحه شامل چهار چرخش منحصربه‌فرد در زیر کلاس‌های نمادین Destiny، که هر کدام امتیازات گیم‌پلی و جلوه‌های سفارشی خاص خود را دارند، دریافت کنند. از آنجایی که Destiny 2 فصل بعدی خود را در 6 دسامبر آغاز می‌کند، بازیکنان می‌توانند برای دریافت این بازی از فروشگاه Eververse دیدن کنند. دستان آنها یک کشتی با تم Assassin’s Creed، اسپارو، گوست، و لوازم آرایشی فینیشر، و همچنین سه مجموعه زیور آلات زرهی است.”

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *