2023 می تواند آخرین هیجان ما برای سری گلکسی اس باشد

2023 می تواند آخرین هیجان ما برای سری گلکسی اس باشد
2023 می تواند آخرین هیجان ما برای سری گلکسی اس باشد

سامسونگ درصدد است تا سال 2023 نسل جدید گوشی های هوشمند پرچمدار گلکسی اس خود را رونمایی کند. در این بین اطلاعات تازه ای در دسترس قرار گرفت.

2023 می تواند آخرین هیجان ما برای سری گلکسی اس باشد، اکثر طرفداران سامسونگ سری گلکسی اس را دوست دارند، اما ممکن است زمانی فرا برسد که این مجموعه نمادین به گوشی‌های تاشو تبدیل شود. این زمان ممکن است تا پایان سال 2023 پس از برداشتن حجاب از روی گلکسی زد فولد 5 و گلکسی زد فلیپ 5 توسط سامسونگ فرا برسد.

Samsung Display حدود یک دهه است که روی فناوری صفحه نمایش تاشو کار کرده است. Samsung Electronics در چند سال گذشته خط تولید Galaxy Z Fold و Z Flip را بهبود بخشیده است تا مفهوم تاشو را وارد جریان اصلی کند. چیزهای زیادی در خطر است و این شرکت انتظار دارد که فروش گوشی‌های تاشو سال به سال افزایش یابد.

به ناچار، با توجه به تمرکز سامسونگ بر بازار تاشو، ممکن است زمانی فرا برسد که سری گلکسی اس دیگر پرچمدار واقعی این شرکت نباشد. و این زمان ممکن است تا پایان سال 2023 فرا برسد.

اکثر طرفداران سامسونگ سری گلکسی اس را دوست دارند، اما ممکن است زمانی فرا برسد که این مجموعه نمادین به گوشی‌های تاشو تبدیل شود. این زمان ممکن است تا پایان سال 2023 پس از برداشتن پرده از روی گلکسی زد فولد 5 و گلکسی زد فلیپ 5 توسط سامسونگ فرا برسد.

گلکسی اس

این غول فناوری 14 میلیون گوشی تاشو در سه سه ماهه اول سال 2022 فروخته است و این چیزی نیست که به آن عطسه کنیم. این شرکت پیش‌بینی می‌کند سال آینده 26 میلیون دلار ارسال کند. و پس از عرضه گلکسی Z Flip 5 و گلکسی Z Fold 5 بهبود یافته در اواخر سال 2023، این تلفن های تاشو ممکن است توجه کافی را به خود جلب کنند تا در سال 2024 به بعد جایگزین سری Galaxy S در بالای زنجیره غذایی شوند. در نهایت، این موضوع نیست که این اتفاق بیفتد یا نه. مسئله زمان است و پایان سال 2023 می تواند آغاز این انتقال باشد.

گلکسی S23 ممکن است آخرین و واقعاً معنی‌دار افزوده به خط S باشد قبل از اینکه سامسونگ سری S را کمتر به عنوان اوج فناوری تلفن همراه خود تلقی کند و بیشتر به عنوان یک سری تلفن هوشمند ثانویه به منظور تسهیل انتقال به تلفن‌های تاشو در طول زمان باشد. با در نظر گرفتن این موضوع، ما امیدواریم که سری گلکسی S23 یک انفجار باشد و گلکسی Z Flip 5 و Z Fold 5 واقعا نشان دهند که سامسونگ آماده است تا به نفع تلفن های تاشو پایین بیاید.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *