بازی Callisto Protocol بزودی محتوا جدید دریافت می کند

بازی Callisto Protocol بزودی محتوا جدید دریافت می کند
بازی Callisto Protocol بزودی محتوا جدید دریافت می کند

The Callisto Protocol، جانشین معنوی گلن شوفیلد برای مجموعه Dead Space، سرانجام منتشر شد و استودیو Striking Distance برای جشن گرفتن این روز، یک برنامه محتوایی منتشر کرده است که جزئیات شش ماه DLC بازی را شرح می‌دهد.

بازی Callisto Protocol بزودی محتوا جدید دریافت می کند، همانطور که قبلاً اعلام شده بود، DLC فصل پاس The Callisto Protocol دارای انیمیشن‌های مرگ کاملاً جدیدی خواهد بود که احتمالاً در محتوای داستانی جدید بازی قرار خواهند گرفت. طبق این جدول زمانی محتوای جدید، انتظار می‌رود که این داستان اضافی در تابستان آینده منتشر شود.

بازی Callisto Protocol

با این حال، قبل از آن، همه بازیکنان جدید Game+ و حالت هاردکور را دریافت می‌کنند، در حالی که دارندگان Season Pas مجموعه پوسته بیرونی، بسته‌بندی سرایت، بسته شورشی، و محتوای داستانی فوق‌الذکر را نیز دریافت خواهند کرد.

همانطور که می بینید، جریان محتوا از فوریه آغاز می شود و ظاهرا در تابستان سال آینده به پایان می رسد. در همین حال، نظرات ما در مورد این بازی را در بررسی Game Informer درباره The Callisto Protocol بخوانید و سپس این مصاحبه 83 سوالی را با کارگردان The Callisto Protocol تماشا کنید.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *