Frictional Games و معرفی یک بازی ترسناک جدید

Frictional Games و معرفی یک بازی ترسناک جدید
Frictional Games و معرفی یک بازی ترسناک جدید

بازی Frictional، استودیو سازنده سری Amnesia و Soma، Amnesia: The Bunker را معرفی کرده است، یک بازی جدید ترسناک جهان باز sandbox.

Frictional Games و معرفی یک بازی ترسناک جدید، Bunker در سال 2023 به کنسول‌های پلی‌استیشن و ایکس‌باکس و همچنین رایانه‌های شخصی از طریق استیم و فروشگاه اپیک گیمز عرضه خواهد شد. Frictional می‌گوید که The Bunker بازیکنان را به سطوح بالایی از آزادی برای تأثیرگذاری بر گیم‌پلی مجهز می‌کند و سبک بازی خود را در حین کاوش در آن انتخاب می‌کند. آیا این دنیای نیمه باز خواهد بود.” فرکشنال می‌گوید که بازی تقریباً هیچ رویدادی را ندارد که فیلمنامه‌ای داشته باشد، که منجر به تنش دائمی از طریق یک تهدید همیشگی می‌شود.

Frictional Games

در بیانیه مطبوعاتی آمده است: “Amnesia: The Bunker نوع جدیدی از ماجراجویی بقای ترسناک را ارائه می دهد که عناصر گیم پلی نوظهور و جعبه سندباکس را در ترکیب قرار می دهد.” بازیکنان کنترل کامل تصمیمات لحظه به لحظه خود را خواهند داشت. با اسلحه هفت تیر و چراغ قوه دینامو پر سر و صدا، بازیکنان در مسیر یک پناهگاه بد نور در جنگ جهانی اول روی کفش های یک سرباز فرانسوی که از فراموشی اش دچار مشکل شده است قدم می زنند. و توسط یک موجود ماورایی شکار شد.

“Amnesia: The Bunker هوشمندی، شجاعت و توانایی بازیکنان را برای خونسردی تحت فشار برای تصمیم گیری سریع برای حل مسئله آزمایش می کند. راه حل های متعددی برای هر کار، معما و رویکرد به موانع بازی وجود دارد؛ این به شما بستگی دارد. برای تصمیم گیری در مورد حرکات خود.”

فرکشنال می‌گوید این بازی دارای یک دنیای نیمه باز است که بازیکنان را تشویق می‌کند تا در تلاش برای غلبه بر ترس‌های موجود در کمین، کاوش و آزمایش کنند. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی بازی، مستقیماً از سوی توسعه دهنده آورده شده است:

انتخاب بازیکن – گیم پلی اضطراری در یک تجربه بقای ترسناک sandbox
محیط بدون اسکریپت – اشیا، تهدیدها و منابع، در هر بازی تغییر می کنند
تهدیدهای وحشتناک تطبیقی – موجودی وحشتناک همیشه حاضر که بازیکن را تعقیب می کند.
غوطه وری لمسی – سطوح کاملاً جدیدی از تعامل با جهان از طریق حل پازل و دست زدن به ابزار
داستانی جذاب و در عین حال وحشتناک – جهنم روی زمین را در یک داستان وحشتناک تخیلی تجربه کنید
اتمسفر و تنش گیرا – جلوه های نوری پیشرفته و جلوه های صوتی با دقت طراحی شده برای یک تجربه وحشت واقعی.


آخرین بازی Amnesia منتشر شده Amnesia: Rebirth بود و می توانید نظرات ما را در مورد آن در اینجا بخوانید. برای نظر ما در مورد یکی دیگر از عناوین ترسناک بازی های Frictional حتماً بررسی Soma بازی Informer را نیز بخوانید.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *