احتمال ساخت بازی Portal 3 دور از انتظار نیست

احتمال ساخت بازی Portal 3 دور از انتظار نیست
احتمال ساخت بازی Portal 3 دور از انتظار نیست

بازی Portal 3 اتفاق نیفتاده است، اما در یک مصاحبه اخیر، نویسنده سری، اریک ولپاو گفت که می داند چگونه شروع خواهد شد.

احتمال ساخت بازی Portal 3 دور از انتظار نیست، Wolpaw به DidYouKnowGaming (پینکرتون یکی از نویسندگان پورتال 2) گفت: “من و جی [پینکرتون] ایده ای داریم که فکر می کنیم به طور کلی برای اتفاقی که می افتد بسیار عالی است.” ما فیلمنامه یا جزئیاتی در دست نداریم، اما نقطه شروعی داریم که خیلی دوست داریم.

“بنابراین می دانید، خوب است که ما این ایده را داریم، اما کارهای زیادی برای انجام دادن باقی مانده است. کسی باید چند پازل جدید در پورتال بیاندیشد! اما ما یک ایده واقعی داریم، بله.” در واقع دریافت این پورتال فرضی 3 کاملاً چیز دیگری است، زیرا Wolpaw همچنین در مورد فرآیند Pitching در Valve صحبت کرده است، یا بهتر است بگوییم عدم وجود یکی از آنها.

“داشتن این ایده در مقابل متعهد شدن به ساخت یک بازی چیز متفاوتی است. ناشناخته نیست، اما هیچ فرآیند رسمی در Valve نیز وجود ندارد. حدس می‌زنم که همیشه به نوعی یک کمپین مردمی است.”

احتمال ساخت بازی Portal 3 دور از انتظار نیست

با این حال، شماره سه به وضوح در مورد Valve کمی موضوع حساس است (من در مورد یک بازی خاص صحبت می کنم که با Calf Knife Glee همخوانی دارد). به گفته Wolpaw، دلیل این امر صرفاً این است که کارکنان Valve “فقط به چیزهای دیگر مشغول می شوند. امیدوارم روزی 3 مورد وجود داشته باشد.

ولپاو با کنایه گفت: «تقریباً مثل این است که سیستم شماره گذاری علیه ما کار می کند. “چون ما Half-Life 2 را ساختیم، سپس سورتا 3 را ساختیم، اما این یک قسمت بود، بنابراین شاید این فقط شانس قرعه کشی بود.”

با توجه به آنچه که واقعاً برای Portal پیش می‌آید، طرفداران می‌توانند انتظار داشته باشند که نسخه اصلاح‌شده بازی اصلی با ردیابی پرتو، DLSS 3 و موارد دیگر زمانی که پورتال با RTX به‌عنوان DLC رایگان هفته آینده عرضه شود، داشته باشند.

مطالب مرتبط
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *