آخرین آپدیت نرم افزاری گوشی های پیکسل برای سال 2022 منتشر شد

آخرین آپدیت نرم افزاری گوشی های پیکسل برای سال 2022 منتشر شد
آخرین آپدیت نرم افزاری گوشی های پیکسل برای سال 2022 منتشر شد

شرکت گوگل به تازگی آپدیت نرم افزاری جدیدی را برای سری گوشی پیکسل منتشر کرده که باید آن را آخرین آپدیت سال 2022 به حساب آورد.

آخرین آپدیت نرم افزاری گوشی های پیکسل برای سال 2022 منتشر شد، چند هفته دیگر سال به پایان می رسد و برندهای تلفن همراه آخرین به روز رسانی های سال خود را منتشر خواهند کرد. اوایل امروز، گوگل آخرین آپدیت را برای دستگاه های پیکسل خود در سال جاری منتشر کرد. گوگل آخرین Feature Drop امسال را برای دستگاه های پیکسل راه اندازی کرد. این به‌روزرسانی برای Google Pixel 4a، Pixel 4a 5G، Pixel 5، Pixel 5a، Pixel 6، Pixel 6 Pro، Pixel 6a، Pixel 7 و Pixel 7 Pro در دسترس است.

این آپدیت جدید سه ویژگی جدید را برای گوگل پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو به ارمغان می آورد. یکی از به روز رسانی ها آستانه دسترسی به شبکه های خصوصی مجازی را کاهش می دهد. پیش از این، گوگل پیکسل 7 نیاز به اشتراک بسته های 2 ترابایتی یا بالاتر داشت. این دیگر با آپدیت جدید اجباری نیست. همچنین، مشترکین Google One می توانند به صورت رایگان از آن استفاده کنند. با این حال، Google گفت که Workspace و برخی از حساب‌های تحت نظارت (از جمله حساب‌های فرزند) واجد شرایط نیستند. همچنین دستگاه های هند و سنگاپور در محدوده این ارتقا نیستند.

گوشی های پیکسل

مورد دوم به روز رسانی برنامه Recorder است. برگه Speaker در برنامه Recorder برای پشتیبانی از تشخیص و برچسب گذاری چندین بلندگو، دوباره طراحی و بهینه سازی شده است. این برنامه قبلاً تمام گفتار را در یک تکه متن رونویسی می کرد (همانطور که در ابتدا برای سخنرانی در نظر گرفته شده بود)، اما Google اکنون هر فرد را شناسایی می کند و هنگامی که بلندگو تغییر می کند، خطوط شکسته را اضافه می کند. به هر کدام یک عدد، رنگ و شکل برای تجربه ضبط قابل حل تر اختصاص داده می شود. پیکسل 6، 6 پرو و 6a نیز از این ویژگی پشتیبانی می کنند.

سومین قابلیت جدید، قابلیت Clear Calling است. این ویژگی نویز پس‌زمینه را فیلتر می‌کند و صدا را بهبود می‌بخشد، بنابراین تماس‌ها حتی در محیط‌های پر سر و صدا به وضوح شنیده می‌شوند. برای فعال/غیرفعال کردن، به تنظیمات > صداها و لرزش > پاک کردن تماس ها مراجعه کنید. این ویژگی با تماس‌های VOIP کار نمی‌کند و گوگل می‌گوید این ویژگی مبتنی بر تراشه Tensor G2 است.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *