فروش بازی Tekken 7 از 10 میلیون نسخه عبور کرد

فروش بازی Tekken 7 از 10 میلیون نسخه عبور کرد
فروش بازی Tekken 7 از 10 میلیون نسخه عبور کرد

سری بازیهای مبارزه ای Tekken همیشه دارای طرفداران بسیاری بوده و حال نسخه هفتم از این فرنچایز گیمینگ توانسته به موفقیتی دست یابد.

فروش بازی Tekken 7 از 10 میلیون نسخه عبور کرد، Tekken 8 در اوایل سال معرفی شد و اولین گیم‌پلی مناسب خود را در The Game Awards به نمایش گذاشت، بنابراین واضح است که طرفداران سریال‌ها در آینده نزدیک چیزهای زیادی درباره آن هیجان زده خواهند شد. همانطور که گفته شد، Tekken 7 هنوز هم قوی است، نزدیک به هشت سال از عرضه آن می گذرد و حتی در حال حاضر نیز به فروش خوب خود ادامه می دهد.

فروش بازی Tekken 7 از 10 میلیون نسخه عبور کرد

کاتسوهیرو هارادا، کارگردان سریال اخیراً در توییتر منتشر کرد و اعلام کرد که جنگنده Bandai Namco اکنون بیش از 10 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است که از رقم 9 میلیونی که در ژوئن گزارش شده بود، بیشتر است. علاوه بر این، مجموع فروش فرنچایز Tekken اکنون از 54 میلیون واحد در سراسر جهان فراتر رفته است که از 53 میلیون واحد افزایش یافته است.

گیم‌پلی اخیر Tekken 8 عمدتاً بر روی داستان بازی متمرکز شده است، در حالی که چندین شخصیت آشنا از جمله Kazuya Mishima، Jun Kazama، Law، Lars، Paul، King و Jack-8 را نیز در خود دارد. این بازی برای PS5، Xbox Series X/S و PC با استفاده از Unreal Engine 5 در حال توسعه است. Bandai Namco گفته است که احتمالاً در سال 2023 عرضه خواهد شد.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *