حالت نیوگیم پلاس بازی God of War Ragnarok سال 2023 از راه می رسد

حالت نیوگیم پلاس بازی God of War Ragnarok سال 2023 از راه می رسد
حالت نیوگیم پلاس بازی God of War Ragnarok سال 2023 از راه می رسد

God of War Ragnarok در ماه نوامبر این بازی را انجام داد و در نتیجه جوایز بازی را از آن خود کرد. برای کسانی از شما که نمی‌توانید از کریتوس سیر شوید و بدون شک سه‌گانه اصلی را تکرار می‌کنید یا در تیتراژ پایانی گریه می‌کنید، یک خبر خوب وجود دارد.

حالت نیوگیم پلاس بازی God of War Ragnarok سال 2023 از راه می رسد، سونی سانتا مونیکا بالاخره تایید کرد که New Game Plus به بازی God of War Ragnarok اضافه خواهد شد. متأسفانه، در کریسمس نمی‌توانید ماجراجویی را در NG+ پخش کنید، اما زمان زیادی هم برای صبر کردن نخواهید داشت.

سونی سانتا مونیکا که از طریق توییتی اعلام شد، می‌گوید: «می‌دانیم که بسیاری از شما سؤال کرده‌اید، بنابراین خوشحالیم که تأیید کنیم که بازی New Game Plus در بهار 2023 برای God of War Ragnarok عرضه می‌شود!» بنابراین، کسانی از شما که مشتاقانه منتظر اجرای دوم یا سوم بازی هستند، در اوایل سال 2023 بیشتر خواهید شنید.

 بازی God of War Ragnarok

تمام اطلاعاتی که ما در حال حاضر در اختیار داریم تاییدیه سونی سانتا مونیکا است و تیم اعلام کرده است که جزئیات بیشتری در مورد حالت بازی آینده نزدیک به انتشار آن به اشتراک خواهد گذاشت.

God of War (2018) حالت New Game Plus مخصوص به خود را داشت که گزینه‌های دشواری دیگری و مجموعه‌های زرهی جدید، طلسم‌ها، افسون‌ها و توانایی‌هایی را برای بازیکنان به آن اضافه می‌کرد. بنابراین، امیدواریم NG+ Ragnarok God of War مشابه باشد.

از این واقعیت نیز غافل نشویم که از زمان انتشار God of War Ragnarok ویژگی‌های اضافی مختلفی از جمله حالت عکس اضافه شده است.

من طرفدار خدای جنگ نیستم، اما می‌توانم تصور کنم که داشتن این گزینه‌ها در زمان عرضه بسیار خوب بود. صرف نظر از این، دیدن این که Sony Santa Monica به بهبود تجربه بازی برای بازیکنانی که هنوز فرصتی برای ارائه آن نداشته اند، بسیار عالی است.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *