گلکسی اس 23 اولترا یک گوشی قدرتمند است

گلکسی اس 23 اولترا یک گوشی قدرتمند است
گلکسی اس 23 اولترا یک گوشی قدرتمند است

سامسونگ در نظر دارد بزودی سری گلکسی اس 23 را معرفی کند. خانواده پرچمداری که مشخصات سخت افزاری بزرگی داشته و با ویژگی برجسته از راه می رسند.

گلکسی اس 23 اولترا یک گوشی قدرتمند است، ‌گلکسی اس 23 پایه، گلکسی اس 23 پلاس و گلکسی اس 23 اولترا در چند هفته گذشته چندین بار در وب سایت Geekbench نمایش داده شده اند. همانطور که انتظار می رفت، این امتیازات بنچمارک دقیقاً آن چیزی نبود که از چیپست اسنپدراگون 8 نسل 2 انتظار داشتید، بدون شک زیرا سامسونگ همچنان روی بهینه سازی سری پرچمداران بعدی خود کار می کند.

و با نزدیک‌تر شدن به عرضه این تلفن‌ها، حداقل در مورد عملکرد چند هسته‌ای گلکسی اس 23 اولترا در مقایسه با سایر تلفن‌هایی که از همان تراشه استفاده می‌کنند، همه چیز شروع به بررسی می‌کند. آخرین ورودی بنچمارک برای S23 Ultra امتیاز چند هسته ای 5179 را نشان می دهد که بالاترین امتیاز آن تاکنون است.

البته، اگر عملکرد واقعی دستگاه ضعیف باشد، امتیازات بنچمارک به معنای اسکوات است، بنابراین ما هنوز هیجان زیاد را توصیه نمی‌کنیم. و اگر روی گلکسی اس 23 تمرکز کرده اید، توصیه می کنیم انتظارات خود را بیشتر کاهش دهید، زیرا در حال حاضر تمام لیست های بنچمارک برای مدل پایه نمرات نزدیک تر به گوشی های سری گلکسی اس 22 را نشان می دهند.

گلکسی اس 23 اولترا

این احتمالاً به این دلیل است که ردپای کوچک‌تر مدل پایه به این معنی است که اجزای آن محکم‌تر در کنار هم قرار گرفته‌اند و فضای کمتری در داخل برای دفع گرما به همان سرعت و کارآمدی Galaxy S23 Ultra یا Galaxy S23+ (که چند صد نقطه زیر S23 قرار دارد وجود دارد. فوق العاده در حال حاضر).

با این حال، تا زمانی که سری گلکسی S23 رسمی نشود، نمی‌توانیم بدون شک و تردید به چیزی اعتماد کنیم. با قضاوت بر اساس سری گلکسی اس 22 و گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4، عملکرد گلکسی اس 23 باید عالی باشد، تا حدی به این دلیل که انتظار می رود کل سری اس 23 از یک تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2 کمی overlock شده استفاده کند.

ما فقط امیدواریم سامسونگ آنقدر روی عملکرد تراشه تمرکز نکند که باعث آسیب به عمر باتری شود. گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 به لطف اسنپدراگون 8+ نسل 1 تولید شده توسط TSMC به دلیل ظرفیت باتری خود استقامت بسیار خوبی دارند و اگر سامسونگ نتواند آن را در گلکسی S23، S23+ تکرار کند، شرم آور خواهد بود. و S23 Ultra در جستجوی اوج عملکردی که اکثر مشتریان ممکن است هرگز در استفاده روزمره به آن نیاز نداشته باشند.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *