بازی Sifu مارس 2023 برای استیم و ایکس باکس منتشر می شود

بازی Sifu مارس 2023 برای استیم و ایکس باکس منتشر می شود
بازی Sifu مارس 2023 برای استیم و ایکس باکس منتشر می شود

توسعه‌دهنده Sloclap اعلام کرد که Sifu در مارس 2023 بر روی Xbox One، Xbox Series X|S و PC از طریق Steam راه‌اندازی می‌شود. حالت Arenas جدیدی نیز گنجانده خواهد شد، که در آن بازیکنان می‌توانند با از بین بردن بیشتر و بیشتر دشمنان، جوایز جدیدی دریافت کنند.

بازی Sifu مارس 2023 برای استیم و ایکس باکس منتشر می شود، اسلوکلپ به IGN توضیح می‌دهد: «تکمیل موفقیت‌آمیز عرصه‌ها به‌تدریج دسته اصلاح‌کننده‌های عظیم جدیدی را باز می‌کند، که مقدار بازی فعلی را دو برابر می‌کند و به‌ویژه حرکت‌های جایگزین را به پالت کونگ فو شخصیت اصلی ما می‌آورد». «تکمیل چالش‌های جدید Arenas همچنین قفل‌های تقلب‌های جدید و لباس‌های جدید انحصاری را باز می‌کند.»

بازی Sifu 

به‌روزرسانی تابستانی Sifu در ماه آگوست، یک سیستم امتیازدهی جدید، مجموعه‌ای از اصلاح‌کننده‌های گیم‌پلی و لباس‌های بیشتر را اضافه کرد. این بازی ابتدا در ماه فوریه بر روی پلی استیشن و فروشگاه اپیک گیمز منتشر شد و سپس ماه گذشته برای نینتندو سوییچ عرضه شد.

در بررسی Sifu از GameSpot، ما گفتیم: “لحظه های به یاد ماندنی وجود دارد که در سرتاسر خود برجسته می شوند، مانند باس فایت ها و بازآفرینی لذت بخش از صحنه نمادین راهرو از Oldboy، اما این مبارزه سیفو است که بیش از همه می درخشد.”

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *