چگونه با دوربین سامسونگ ویدیوی Portrait Mode بگیریم

چگونه با دوربین سامسونگ ویدیوی Portrait Mode بگیریم
چگونه با دوربین سامسونگ ویدیوی Portrait Mode بگیریم

از پس زمینه محو در ویدیوهایتان نیز استفاده کنید. در این مطلب می بینیم چگونه با دوربین سامسونگ ویدیوی Portrait Mode بگیریم.

وقتی Portrait Mode را می شنوید احتمالا یاد عکس های سلفی با پس زمینه تار می افتید. اگر گوشی سامسونگ گلکسی دارید، می‌توانید همین جلوه را روی ویدیوها نیز اعمال کنید تا ظاهری سینمایی‌تر داشته باشید.

دسته ای از حالت های مختلف برای استفاده در برنامه دوربین سامسونگ در گوشی های گلکسی وجود دارد. Portrait Video یکی از مواردی است که افراد زیادی درباره آن نمی دانند و می تواند نتایج بسیار جالبی داشته باشد. با این حال می تواند خروجی جالبی نداشته باشد چرا که استفاده از جلوه جعلی عمق میدان در سوژه های متحرک بسیار چالش برانگیزتر است.

چگونه با دوربین سامسونگ ویدیوی Portrait Mode بگیریم

برای استفاده از ویژگی Portrait Video، کافی است برنامه دوربین را باز کنید و روی دکمه More در نوار ابزار ضربه بزنید. از آنجا، Portrait Vide را انتخاب کنید.

حالت فیلم پرتره

درست مانند Portrait Mode عکس ها، سوژه باید در فاصله مشخصی از دوربین قرار داشته باشد تا بتواند کار کند. برنامه دوربین به شما کمک می کند این کار را با متنی که بالای Viewfinder نوشته شده است، انجام دهید.

نکات ویدئویی پرتره.

وقتی Ready را دیدید، یعنی سوژه در فاصله مناسبی قرار گرفته است. این افکت خیلی قوی نیست اما خوب عمل می کند. جلوه ظریف‌تر باعث می‌شودفیلم طوری باشد که انگار با یک دوربین فانتزی گرفته شده باشد. Portrait Mode تنها یکی از قابلیت های فراوان دوربین سامسونگ است.

اکنون می‌دانیم چگونه با دوربین سامسونگ ویدیوی Portrait Mode بگیریم. در همین زمینه، از 10 قابلیت دوربین سامسونگ که نمی شناسید غافل نشوید.

مطالب مرتبط
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *