بازی Death Stranding 2 تا سال 2024 منتشر نمی شود

بازی Death Stranding 2 تا سال 2024 منتشر نمی شود
بازی Death Stranding 2 تا سال 2024 منتشر نمی شود

Death Stranding 2 سرانجام در مراسم The Game Awards امسال توسط کسی جز خود هیدئو کوجیما معرفی شد. من از طرفداران پر و پا قرص پستچی-شبیه‌ساز آخرالزمانی نیستم، اما می‌دانم که افراد زیادی در آنجا هستند، و این خبر ممکن است روز شما را تضعیف کند.

بازی Death Stranding 2 تا سال 2024 منتشر نمی شود، در نمایه ArtStation Aliberti، می‌توانید به بخش «محصولات» بروید تا فهرستی از کارهایی را ببینید که Aliberti در آن مشارکت داشته یا در آن مشارکت دارد. در حالی که لیست خاص Death Stranding 2 از آن زمان حذف شده است (اگرچه، می توانید آن را از طریق این موضوع در حال انجام ResetEra بررسی کنید)، قبلاً در فهرست محصولات این هنرمند و در کنار تاریخ انتشار 2024 قرار داشت.

بازی Death Stranding 2

حتی اگر این موضوع از سوی یک هنرمند ارشد در پروژه می آید، اما هنوز نشت می کند و باید با آن برخورد کرد. سال 2024 یک بازه زمانی معقول برای انتشار Death Stranding 2 است، اما همانطور که در گذشته دیده‌ایم، هرگز نمی‌دانیم ممکن است چه اتفاقی برای بازی بیفتد. به طور مشابه، این بدان معنا نیست که سال 2024 تاریخ انتشار است، و می تواند به سادگی پایان زمان علیبرتی در پروژه و غیره را نشان دهد.

صرف نظر از آنچه ممکن است در مورد لو رفتن فکر کنیم، می توان فرض کرد که Death Stranding 2 به این زودی ها عرضه نمی شود. آیا مشتاقانه منتظر دنباله Death Stranding هستید؟ یا آیا شما نیز مانند من به پروژه ترسناک کوجیما علاقه بیشتری دارید؟

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *