بازی بعدی ناتی داگ بیشتر شبیه یک برنامه تلویزیونی خواهد بود

بازی بعدی ناتی داگ بیشتر شبیه یک برنامه تلویزیونی خواهد بود
بازی بعدی ناتی داگ بیشتر شبیه یک برنامه تلویزیونی خواهد بود

در مقاله‌ای اخیر با The New Yorker، نیل دراکمن، رئیس ناتی داگ و کریگ مازین، مجری سریال The Last of Us در سریال HBO، در مورد تکامل بازی‌های ویدیویی بحث کردند.

بازی بعدی ناتی داگ “بیشتر شبیه یک برنامه تلویزیونی خواهد بود، به ویژه، آنها در مورد اینکه چگونه The Last of Us به یک برنامه تلویزیونی اقتباس شد، و آینده ناتی داگ صحبت می کنند.

در ابتدا بحث های زیادی در مورد نفرین اقتباس های بازی های ویدیویی وجود دارد. بیایید واقعی باشیم، بازی‌های ویدیویی اقتباس‌شده برای صفحه‌نمایش نقره‌ای هرگز آنقدر خوب عمل نکرده‌اند، مگر اینکه از طرفداران Sonic the Hedgehog 2 باشید. دراکمن در رابطه با The Last گفت: «امیدوارم این نفرین بازی ویدیویی را از بین ببرد. اقتباس از سریال ما. از طرف دیگر، مزین با خنده پیشنهاد می‌کند که «بدتر هم می‌شود».

بازی بعدی ناتی داگ بیشتر شبیه یک برنامه تلویزیونی خواهد بود

«گاهی اوقات اقتباس‌ها جواب نداده‌اند، زیرا منبع منبع به اندازه کافی قوی نیست. دراکمن می‌گوید: «گاهی آنها کار نکرده‌اند، زیرا افرادی که آن را می‌سازند، منبع اصلی را نمی‌فهمند. با این حال، دراکمن فکر می‌کند که رابطه بین بازی‌های ویدیویی و اقتباس‌های آن‌ها تا حدودی تغییر کرده است و بهتر است.

در مجموع، به نظر می رسد دراکمن معتقد است که بازی های ویدیویی، فیلم و تلویزیون می توانند همه با هم ترکیب شوند، به ویژه با توجه به این که متخصصان مختلف صنعت آماده تغییر بین رسانه ها هستند. به عنوان مثال، آهنگساز و برنده اسکار، گوستاوو سانتائولالا، مطمئن شد که The Last of Us را به ثمر رساند.

این باعث می‌شود که دراکمن در مورد برنامه‌های ناتی داگ برای آینده صحبت کند. پروژه بعدی ظاهرا “بیشتر از هر چیزی که استودیو قبلا ساخته است شبیه یک برنامه تلویزیونی است” و رئیس مشترک در حال جمع آوری اتاق نویسندگان کامل برای پروژه بوده است.

The Last of Us قرار است در 15 ژانویه 2023 در HBO Max پخش شود. آیا در حال کوک کردن هستید یا چشمانتان برای پروژه بعدی ناتی داگ بیشتر است؟

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *