بازی Resident Evil Village یک عنوان رایگان در PS VR2

بازی Resident Evil Village یک عنوان رایگان در PS VR2
بازی Resident Evil Village یک عنوان رایگان در PS VR2

Resident Evil Village، جدیدترین قسمت از مجموعه پرکار بقای ترسناک کپکام، در زمان عرضه برای پخش در PSVR2 سونی در دسترس خواهد بود. این هدست که قرار است از خود کنسول پلی‌استیشن 5 گران‌تر باشد، در 22 فوریه 2023 وارد بازار می‌شود.

بازی Resident Evil Village یک عنوان رایگان در PS VR2، برای کسانی از شما که قبلاً نسخه‌ای از Resident Evil Village دارید، می‌توانید در زمان انتشار به طور رایگان به Castle Dimitrescu در PSVR2 بپرید و حالت VR اساساً DLC رایگان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سادگی بازی خود را به روز کنید، و voilà، می توانید کل کمپین را در واقعیت مجازی بازی کنید.

تسویوشی کاندا، تهیه کننده کپکام، در یک پست وبلاگ پلی استیشن در مورد نحوه استفاده از PSVR2 به طور خاص برای Resident Evil Village به اشتراک گذاشت. کاندا می‌گوید: «گرافیک واضح نمایشگر 4K HDR (2000×2040 در هر چشم) و ردیابی چشم درک بالاتری از واقعیت ایجاد می‌کند.

بازی Resident Evil V

صدای سه‌بعدی واقعیت‌گرایی را با صدا از هر زاویه افزایش می‌دهد و حس لامسه شما از طریق کنترل‌کننده‌های PlayStation VR2 Sense تقویت می‌شود. با یک کنترلر در هر دست، می توانید لرزش، پس زدن و مقاومت را هنگام تعامل با اشیاء موجود در جهان و شلیک سلاح ها احساس کنید.

کنترل‌کننده‌های Sense PSVR2 همچنین به شما امکان می‌دهند حرکات بصری انجام دهید، مانند استفاده از بازوهای خود برای نگهبانی و اینکه بتوانید تفنگ خود را در مقابل خود نگه دارید تا شلیک کنید. شما می توانید تفنگ خود را به صورت فیزیکی دوباره پر کنید، از چاقوی خود استفاده کنید و از هر دو دست به طور مستقل استفاده کنید … که به معنای سلاح های دوگانه است. به نظر من سرگرم کننده است.

به‌روزرسانی PSVR2 و حالت VR برای Resident Evil Village در فوریه 2023 ارائه می‌شود، اما به یاد داشته باشید، برای اینکه بتوانید DLC رایگان را دانلود و بازی کنید، باید مالک بازی باشید.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *