انتشار رابط کاربری One UI 5 برای گوشی Galaxy A04s

انتشار رابط کاربری One UI 5 برای گوشی Galaxy A04s
انتشار رابط کاربری One UI 5 برای گوشی Galaxy A04s

سامسونگ تقریباً تمام دستگاه های موجود در مجموعه خود را با سرعتی چشمگیر به آخرین نسخه اندروید به روز کرده است. تنها تعداد انگشت شماری از گوشی های هوشمند این به روز رسانی را دریافت نکرده اند و فقط زمان زیادی است که نرم‌افزار را در قالب One UI 5 دریافت کنند.

انتشار رابط کاربری One UI 5 برای گوشی Galaxy A04s، آخرین و احتمالاً یکی از آخرین دستگاه های سامسونگ که به روز رسانی مبتنی بر Android 13 را دریافت کرده است. مقرون به صرفه Galaxy A04s است.

گلکسی A04s یکی از ارزان‌ترین گوشی‌های هوشمند ساخت سامسونگ است و تنها چند ماه پیش با اندروید 12 راه‌اندازی شد. اکنون، دستگاه دریافت آخرین به‌روزرسانی اندروید 13 را با نسخه سیستم‌افزار با عنوان A047MUBU1BVK5 آغاز کرده است. این به روز رسانی در حال حاضر در پاناما در حال نصب است، اما باید در روزهای آینده به سایر مناطق نیز گسترش یابد.

گوشی Galaxy A04s

از آنجایی که A04s یک مدل اقتصادی است، به جای نسخه معمولی، از One UI Core 5.0 بهره می برد. اساساً مانند One UI 5 معمولی با چند حذف است. اساساً برخی از ویژگی های جدید اندروید 13 به دلیل نداشتن سخت افزار مورد نیاز در دستگاه پشتیبانی نمی شوند.

این به روز رسانی وصله امنیتی نوامبر 2022 را نیز با خود می آورد. این گوشی در برنامه به‌روزرسانی سه ماهه سامسونگ فهرست شده است، به این معنی که وصله امنیتی بعدی را در سه ماهه اول 2023 دریافت خواهد کرد.

طبق معمول، سامسونگ آخرین به‌روزرسانی را به صورت مرحله‌ای ارائه می‌کند، بنابراین رسیدن به هر واحد کمی زمان می‌برد. اگر گلکسی A04s دارید و در پاناما زندگی می‌کنید، می‌توانید با رفتن به تنظیمات، روی منوی به‌روزرسانی نرم‌افزار و انتخاب دانلود و نصب، دستگاه خود را به اندروید 13 به‌روزرسانی کنید.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *