Galaxy S23 Ultra سامسونگ تصاویر در شب بهتری ثبت می کند

Galaxy S23 Ultra سامسونگ تصاویر در شب بهتری ثبت می کند
Galaxy S23 Ultra سامسونگ تصاویر در شب بهتری ثبت می کند

سامسونگ آماده است تا سری گوشی های هوشمند سامسونگ گلکسی اس 23 را عرضه کند. این مجموعه شامل سه گوشی هوشمند خواهد بود. سامسونگ Galaxy S23، Galaxy S23+ و Galaxy S23 Ultra.

Galaxy S23 Ultra سامسونگ تصاویر در شب بهتری ثبت می کند، شایعات قوی در اینترنت وجود دارد مبنی بر اینکه سامسونگ این محصولات را همراه با OneUI 5.1 و نسل بعدی Samsung Galaxy Book در تاریخ 1 فوریه 2023 عرضه خواهد کرد. با این حال، هنوز هیچ تایید رسمی از تاریخ عرضه وجود ندارد.

Ice Universe، یک تخلیه کننده معتبر، در توییت زیر نوشت: «باید دوباره تأکید کنم که دوربین شب S23 Ultra واقعاً «دید در شب» است. این به احتمال زیاد نشان می دهد که او به زودی به تلفن هوشمند دسترسی داشته و در حین آزمایش دوربین ها، تحت تأثیر دید در شب یا توانایی آن برای گرفتن عکس در نور کم قرار گرفته است. حالت شب گوشی های هوشمند سامسونگ همیشه بهترین نبود، اما این توییت نشان می دهد که آنها ممکن است پس از پردازش تصویر شب خود را بهبود بخشیده باشند، بنابراین طبیعتاً نتایج بهتر خواهد بود.

Galaxy S23 Ultra

این اشتیاق ما را برای آزمایش عملکرد دستگاه و قابلیت های دوربین افزایش می دهد. مقایسه دوربین سامسونگ Galaxy S23 Ultra با سایر رهبران بازار مانند Xiaomi 12S Ultra، iPhone 14 Pro Max و Vivo X80 Pro+ بینش جالبی خواهد بود. آیا قادر به رقابت تن به تن با این پرچمداران خواهد بود یا کوتاهی می کند؟ ما هنوز از پاسخ دقیق مطمئن نیستیم. ما باید منتظر بمانیم تا دستگاه ها به طور رسمی عرضه شوند تا آنها را آزمایش کنیم و یک بررسی سریع ارائه دهیم.

لازم به ذکر است که عکس های تبلیغاتی گلکسی اس 23 اولترا قبلاً فاش شده است. ممکن است این مورد با تمام شکوهش در عکس لو رفته دیده شود. عکس‌های تبلیغاتی که به بیرون درز کردند، گلکسی اس ۲۳ را نیز فاش کردند. تصاویر نشان می دهد که سامسونگ هیچ تغییر قابل توجهی در ظاهر یا شکل ظاهری گوشی پرچمدار رده بالای خود ایجاد نکرده است. با این حال، ماژول دوربین گلکسی اس 23 شاهد تغییرات قابل توجهی بود. بر اساس گزارش ها، ماژول دوربین در گلکسی S23 و S23+ تجدید نظر خواهد شد.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *